رویداد «باهم ۱۴۰۲» همکاران سیستم، از ۲ تا ۵ دی‌ماه برگزار می‌شود

۶ عنوان سمینار، ۲۲ عنوان کارگاه تخصصی و نمایشگاهی از راهکارهای مبتنی بر فناوری‌های جدید
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸
رویداد «باهم ۱۴۰۲» همکاران سیستم، از ۲ تا ۵ دی‌ماه برگزار می‌شود

رویداد تخصصی «باهم ۱۴۰۲» شرکت همکاران سیستم از ۲ تا ۵ دی‌ماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران (سالن ۴۱) برگزار می‌شود.

همکاران سیستم، این رویداد را با هدف به اشتراک گذاری تجربیات حاصل از همراهی با طیف گسترده ای از کسب و کارها در اندازه های مختلف در مسیر توسعه و تحول فرایندهای سازمانی و همچنین معرفی دستاوردها و نمونه‌های موفق در این حوزه برگزار می کند.

موضوعات روز دنیای  تکنولوژی و فناوری همچون رایانش ابری، تحول دیجیتال، هوش مصنوعی و هوش تجاری از جمله موضوعات کارگاه‌ها و سمینارهای رویداد باهم هستند. بعلاوه، فضای تعامل و گفتگو با متخصصان این حوزه ها در کنار آشنایی با آخرین تحولات کسب و کار، متاثر از راهکارهای نرم افزاری فناورانه، برای شرکت کنندگان در این رویداد فراهم شده است.

رویداد «باهم ۱۴۰۲» که قرار است در فضایی ۵ هزار متری برگزار شود، شامل نمایشگاه، کارگاه، سمینار و جلسات گفتگو با مدیران و متخصصان همکاران سیستم است که برای میزبانی از مشتریان همکاران سیستم، فعالین کسب و کار، دانشجویان و علاقه‌مندان حوزه تکنولوژی تدارک دیده شده است.

۶ عنوان سمینار و ۲۲ عنوان کارگاه‌ تخصصی

در جریان رویداد تخصصی «باهم ۱۴۰۲» قرار است ۶ عنوان سمینار کاربردی، با تمرکز بر موضوعات روز کسب‌وکارهای ایرانی و متناسب با نیازهای روز بازار در حوزه فناوری، از جمله رایانش ابری، هوش مصنوعی، علم داده … برگزار شود.

همچنین سامانه مودیان به عنوان یکی از دغدغه های روز در حوزه مالیات، از دیگر موضوعاتی است که در بخش کارگاهی به آن پرداخته خواهد شد. در بخش کارگاهی نیز همکاران سیستم قصد دارد ۲۲ عنوان کارگاه تخصصی، با هدف معرفی آخرین و جدیدترین محصولات و دستاوردهای همکاران سیستم در مسیر زنجیره ارزش شرکت ها، از تولید تا توزیع را برای شرکت‌کنندگان این رویداد برگزار کند. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به این لینک جدول زمانی سمینارها و کارگاه‌های این رویداد را مشاهده کرده و ثبت‌نام کنند.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار