۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۵
گرانی مواد غذایی و صف طولانی نان بحرانی شد

نماینده مردم بابل در مجلس با انتقاد از گرانی ارزاق و محدودسازی سهمیه آرد نانوایان، گفت: هنوز مشکل برنج و مرکبات حل نشده است که مشکل افزایش قیمت کپسول‌های گاز نیز به آن اضافه شد بنابراین امیدوارم مجلس و دولت هرچه سریع تر به داد مردم برسند.

ایلنا: مهدی سعادتی بیشه سری در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری با اشاره به مشکلات معیشتی مردم، گفت: اگرچه هفته گذشته مشکل افزایش قیمت کپسول‌های گاز مطرح و در ادامه مقرر شد که قیمت‌ها به سابق برگردد اما همین روز گذشته عزیزی به ما مراجعه کرد و گفت کپسول گاز را از ۴۰، ۵۰ هزار تومان به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به آن فروخته‌اند این در حالی است که طبق مصوبه مجلس نباید این محصول را به قیمت فوب خلیج‌فارس به مردم فروخت لذا مجلس باید جلوی این بی‌قانونی را بگیرد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگرچه ما طرح‌ها و لوایح بسیاری در حوزه اقتصادی در مجلس به تصویب رسانده‌ایم اما آیا فشار گرانی‌ها را بر مردم احساس می‌کنید؟ گرانی ارزاق و صف‌های طولانی نان برای مردم مسئله ساز شده است.

وی افزود: متاسفانه آمارهای غلطی نیز در راستای صرفه جویی نان داده می‌شود در حالی که سهمیه آرد نانوایان کمتر شده است و این صف‌های طولانی نان را به دنبال دارد که منجر به نارضایتی مردم می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به مشکل کارت‌های سوخت، گفت: متاسفانه شرکت ملی نفت هرکاری دلش می‌خواهد انجام می‌دهد این در حالی است که مشکل برنج و مرکبات هنوز حل نشده است با این اوصاف امیدواریم مجلس و دولت هرچه سریع تر به داد مردم برسند.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها