۲۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۴
هشدار مدیریت بحران استان تهران درباره بارندگی پیش‌ رو

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران در خصوص فعالیت سامانه بارشی در استان تهران به ویژه ارتفاعات شرقی و فیروزکوه هشدار داد و گفت: مردم از حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها تردد نکنند.

حامد یزدی مهر، مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهرانعصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از صدور هشدار زرد هواشناسی برای پیش بینی وزش باد شدید و فعالیت سامانه بارشی خبر داد و گفت: طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی این سامانه از امروز چهارشنبه ۲۳ شهریور ماه آغاز و تا پایان روز پنجشنبه ۲۴ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

یزدی‌مهر با بیان اینکه وزش باد شدید برای نیمه غربی و جنوبی استان تهران و رگبار و رعد و برق برای ارتفاعات به ویژه ارتفاعات شرقی استان و فیروزکوه پیش بینی شده است گفت: از همه شهروندان می‌خواهیم نسبت به احتمال سقوط اجسام و خیزش موقت گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا احتیاط‌های لازم را داشته باشند.

مردم از حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها تردد نکنند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران افزود: با توجه به پیش بینی هواشناسی احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌ها و مسیل‌ها وجود دارد که در این زمینه به مردم توصیه می‌کنیم از حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها تردد نکنند.

وی در ادامه گفت: اطلاع‌رسانی به همه اعضای پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان تهران اعم از بخشداری‌ها، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و ادارات اجرایی و خدماتی صورت گرفته تا تمهیدات لازم برای پیشگیری از هرگونه مخاطرات احتمالی اتخاذ شود.

منبع: ایسنا

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha