۲۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
جزییات بازداشت یکی از مدیران شستا

ایسنا: مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) در خصوص بازداشت یکی از مدیران عامل هلدینگ‌های تابعه خود، از پیگیری چند ماهه تخلف خبرداد.

ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در خصوص تخلف یکی از مدیران عامل هلدینگ‌های تابعه شستا، از رصد کامل این شرکت بر موضوع تخلف در دوماه گذشته خبر داد و تشریح کرد: این موضوع بیش از دو ماه است مورد بررسی و رصد کامل بخش‌های نظارتی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی قرار داشته و تمامی رفتارها و فرآیندهای وقوع تخلف بررسی و محدودیت‌های لازم برای شخص و اشخاص (احتمالی) دخیل در پرونده‌ صورت پذیرفته است.همچنین در این مدت با دعوت از افراد دخیل و بررسی موضوع، مستندات کامل تخلف صورت گرفته در هماهنگی کامل با سازمان‌های نظارتی در حال جمع‌آوری است و عدم عزل ایشان تاکنون به علت کشف ابعاد تخلفات و شبکه فساد بوده است.

مدیرعامل شستا تصریح کرد: باوجود گذشت بیش از دو ماه از بررسی و جمع‌آوری مستندات لازم در حوزه برخی تخلفات صورت گرفته، در راستای حفظ آبروی اشخاص و لزوم رعایت حقوق شهروندی تا روشن شدن کامل موضوع از اطلاع‌رسانی درباره پرونده در رسانه ها خودداری می شود.

وی افزود: از رسانه‌ها تقاضا داریم براساس رویه‌های قضایی ضمن خودداری از اعلام نام و اظهارنظر بدون اطلاع کامل از جزییات پرونده، در راستای حفظ حقوق شهروندی افراد از انتشار گزارش‌های غیرمستند و گمانه زنی جلوگیری کنند.

به گزارش شستا، بازیان تاکید کرد: مجموعه شستا و سازمان تامین اجتماعی هیچگونه تعارفی در مبارزه با فساد و صیانت از اموال سهام داران حتی در برخورد با منسوبین خود ندارد و این بنگاه اقتصادی را متعلق به خانواده بزرگ‌ کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران می‌داند.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات کاربران

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 4
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
  هشدار جدی .اشتباه محض از بازگشت دوباره مدیریت
 • حسین IR ۱۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
  اکثر نیروهای که در شرکتهای شستا کار می کنن با معرفی وپارتی وارد این شرکت شده ومتاسفانه در این هلدینگ سابقه وتجربه وکاربلد بودن هیچ اهمیتی ندارد وکافی است که پارتی وآشنای شما کی باشد. ومدت کار در این هلدینگ را آشنای شما تعیین میکند نه تجربه وسابقه وزحمت شما!!!!!!
 • IR ۱۷:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
  آفرین ، خوب و زیبا صحبت می‌کنید.
 • ارشیا IR ۱۹:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
  لطفا قاطعانه ب خورد کنید تا درس عبرتی باشد برای سایر دزدان بیت المال
 • IR ۱۹:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
  توی تامین اجتماعی خیلی کم و کسر می شود و کسی جوابگو نیست حتی در بعضی از بانک‌ها