۲۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۰
چه کسانی در رتبه بندی معلمان امتیاز ویژه می‌گیرند؟

عباس نجار گفت: نقش گروه‌های آموزشی را در تصمیم‌گیری برای معلمان و وضعیت معیشتی آنها پررنگ کردیم و امتیاز ویژه‌ای در این مورد در مرحله رتبه بندی معلمان قرار دادیم.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: در رتبه بندی معلمان یکی از مهم‌ترین عوامل و عناصر گروه‌های خواهند بود؛ نقش گروه‌های آموزشی را در تصمیم‌گیری برای معلمان و وضعیت معیشتی معلمان پررنگ کردیم و امتیاز ویژه‌ای در این مورد در مرحله رتبه بندی فرهنگیان قرار دادیم. بنابراین هدایت معلمان توانمند به سمت گروه‌های آموزشی، جزو برنامه‌ها و اهداف مهم آموزش و پرورش است.

نجار در ادامه عنوان کرد: آنچه مهم و چشم‎گیر است، نگاه به عملکرد سال‌های گذشته است که طبق محدودیت‌ها و شرایط در نظر گرفته شده عملکرد ضعیفی داشته‌ایم و در صدور ابلاغ به مناطق مربوطه باید توجه ویژه‌‎‌ای به عملکردها شود.

نجار متذکر شد: به دلیل مقاومت در برخی مدارس و برخی محدودیت‌ها، درصد فراگیری فناوری کم است؛ در دوسال فراگیری ویروس کرونا، این فرصت به ما اختصاص داده شد تا بتوانیم از ظرفیت فناوری استفاده کنیم؛ استفاده از فناوری در آموزش به دانش‌آموزان فرصت یادگیری بهتری نسبت به حضور واقعی معلم در کلاس‌های درس می‌دهد.

وی در پایان تأکید کرد: یک معلم نباید خود را محدود به تدریس حضوری کند، بلکه لازم است از راه‌های مختلف، محتواهای آموزشی را به دانش‌آموزان برساند؛ هوش آموزشی خود را تقویت کند و با این کار سطح یادگیری دانش‌آموزان را چند برابر کرده و فعالیت خود را در عرصه آموزش با فناوری افزایش می‌دهد.

منبع: فارس

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات کاربران

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 1
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • رحیم پورحسین IR ۱۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۶
  کلیه سازمانها وارگانها رتبه بندیشون اجرا شده ودرسکوت خبری پولشونو خیلی خیلی بیشتراز آموزش وپرورش دریافت میکنند ولی بیچاره معلمان ،رسانه های کره ماه هم اطلاع دارند که میخواهند چندرغازی به حقوق معلمان اضافه کنند
 • IR ۱۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۶
  زمانی می‌توانند ادعا کنند که کاری برای فرهنگیان کردند که بالاترین تسهیلات نسبت به کارمندان دیگه رو بهشون داده باشند نه اینکه کف حقوق کارمندان دیگه شده سقف حقوق ما!!!!! مطمئن باشید با این حقه بندی، معلم، شغل معلمی رو بعنوان شغل سومش در نظر میگیره و کمترین توجه رو بهش خواهد داشت!!!!
 • ناصر IR ۱۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۶
  امتیاز ویژه مال مدیران ارشد و مسئولین هست
 • باقر IR ۲۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۶
  چرا امتیاز ویژه ای برای معلمان ابتدایی عشایری که در سخت ترین شرایط حتی باوجود ویروس کرونا با دل وجان در کلاس درس حاضر می شدند چون در کدام از مدارس عشایری اینترنت وجود ندارد ما باید دردمون را به کی بگیم

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها