۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۴
نحوه تبدیل اختیاری فیدلیتی پرایم به ریسپکت۲

شرکت بهمن موتور جزییات طرح تبدیل اختیاری فیدلیتی پرایم به ریسپکت۲ را اعلام کرد. مشارکت کنندگان این طرح، خودرو خود را زودتر تحویل خواهند گرفت و مابه التفاوت دو محصول نیز به حساب آنها واریز می‌شود.

به گزارش فردای اقتصاد و به نقل از بهمن نیوز، بر اساس جزییات این طرح اختیاری، آن دسته از مشتریان سامانه یکپارچه که موعد تحویل آنها اردیبهشت ۱۴۰۳ اعلام شده می‌توانند نسبت به تکمیل وجه و ثبت درخواست تغییر خودرو از فیدلیتی پرایم به ریسپکت۲ اقدام کنند.

مشتریان طرح مذکور، خودروی ریسپکت۲ خود را هفته دوم بهمن ۱۴۰۲ تحویل خواهند گرفت و در صورت ارایه درخواست اختیاری تغییر محصول از فدلیتی پرایم به ریسپکت۲، مابه التفاوت قابل پرداخت به مشریان محترم ظرف مدت ۷ روز تقدیمی پس از ثبت درخواست، به حساب متقاضیان واریز می‌شود.

مشتریان بهمن موتور برای این طرح اختیاری می‌توانند از ساعت ده صبح سه‌شنبه ۱۹ دی تا ساعت ۲۴ یکشنبه مورخ ۲۴ دی با مراجعه به سامانه فروش این شرکت از قسمت واریز وجه اقدام کنند.

همچنین به منظور کنترل و صحه گذاری درخواست تبدیل اختیاری، متقاضیان این طرح پس از ورود به درگاه بانکی در ازای پرداخت صد هزار ریال احراز هویت می‌شوند که این مبلغ به همراه سایر مبالغ بستانکاری به حساب ایشان واریز خواهد شد.

نحوه تبدیل اختیاری فیدلیتی پرایم به ریسپکت۲

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار