۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۵
سهمیه آرد ۳۰۰ نانوایی قطع شد/ ماجرا چیست؟

رئیس بازرسی اتحادیه نانوایان سنتی تهران گفت: سامانه نانی‌نو در ۱۰ ماه پیش از این سهمیه آرد نانوایان به صورت دستی اختصاص می‌داد اما اخیرا این سامانه به صورت هوشمند درباره سهیمه آرد نانوایان تصمیم گیری کرده و منجر به کاهش سهمیه برخی نانوایان شده است.

تسنیم: امیر کرملو رئیس کمیسیون بازرسی اتحادیه نانوایان سنتی تهران اظهارکرد: درباره مشکلات نانوایان جلسه‌ای در استانداری تهران با حضور فرمانداران شهرستان‌های تهران، نمایندگان دستگاه‌های نظارتی، رئیس اتاق اصناف تهران، مسئولان اتحادیه‌های نان و مدیر طرح هوشمندسازی نان برگزار و درباره مسائل اخیر توزیع آرد میان نانوایان استان تهران صحبت شد.

وی افزود: ۱۰ ماه است که سامانه نانی‌نو مشغول فعالیت است و در این مدت سهمیه آرد نانوایان به صورت دستی اختصاص می‌یافت اما اخیرا این سامانه به صورت هوشمند درباره سهمیه آرد نانوایان تصمیم گیری کرده و منجر به کاهش سهمیه برخی نانوایان شد.

رئیس کمیسیون بازرسی اتحادیه نانوایان سنتی تهران ادامه داد: در واقع هوش مصنوعی برای اختصاص آرد نانوایان تصمیم گیری کرده است به طوری که سهمیه ۳۰۰ واحد نانوایی در تهران صفر و سهمیه ۶۰۰ واحد نانوایی روزانه یک تا دو کیسه شده است.

وی تصریح کرد: بزودی کارگروهی درباره نان در استانداری برگزار می‌شود تا درباره مسائل اختصاص سهمیه آرد نانوایان تصمیم گیری کنند.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha