۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۷
اعلام جزییات طرح خرید اعتباری ۲۰۰ میلیون ریالی

 اتاق اصناف ایران جزییات طرح ملی فروش فوق‌العاده «عید تا عید» با خرید اعتباری ۲۰۰ میلیون ریالی را اعلام کرد.

 فردای اقتصاد: اتاق اصناف جزییات طرح ملی فروش فوق‌العاده «عید تا عید» با خرید اعتباری ۲۰۰ میلیون ریالی را اعلام کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، فروش فوق‌العاده «عید تا عید» در قالب نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره از ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ آغاز می‌شود و آخرین مهلت استفاده از اعتبار ۲۰۰ میلیون ریالی تا پایان اسفند ماه سال جاری خواهد بود. بر این اساس مهلت بازپرداخت این خرید اعتباری نیز تا ابتدای اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ درنظر گرفته شده است.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: باتوجه به افزایش تقاضا در بازار به مناسبت فرارسیدن عید نوروز و تقارن آن با ماه مبارک رمضان، اتاق اصناف ایران برای کاهش فشار اقتصادی بر عموم جامعه، با همکاری وزارت صمت طرح ملی فروش فوق‌العاده «عید تا عید» با رعایت اصل مشتری‌مداری و توجه ویژه بر ارائه کیفیت مطلوب، تنوع محصولات، قیمت مناسب و همچنین تکریم مشتری و پاسخگو بودن واحدهای صنفی پس از فروش اجرایی می‌کند.

در این راستا و بر اساس تفاهمنامه منعقد شده میان اتاق اصناف ایران و بانک تجارت، مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال خرید اعتباری در طرح فروش فوق‌العاده «عید تا عید» درنظر گرفته شده و عموم مردم می‌توانند بر اساس ارزیابی اولیه توسط بانک مذکور و بدون ارائه وثیقه و ضامن، از اعتبار درنظر گرفته شده در این طرح ملی برای خرید کالاهای مورد نیاز خود در اسفندماه سال جاری استفاده کنند و پرداخت آن را در اردیبهشت ماه سال آینده انجام دهند.

فروش فوق‌العاده «عید تا عید» در قالب نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره از ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ آغاز می‌شود و آخرین مهلت استفاده از اعتبار ۲۰۰ میلیون ریالی تا پایان اسفند ماه سال جاری خواهد بود. بر این اساس مهلت بازپرداخت این خرید اعتباری نیز تا ابتدای اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ درنظر گرفته شده است.

اطلاعات تکمیلی و جزئیات فرایند برگزاری این طرح برای علاقه‌مندان به استفاده از خرید اعتباری ۲۰۰ میلیون ریالی، طی روزهای آتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران منتشر خواهد شد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها