۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۰
تحویل ۱۶ هزار پژو پارس تا پایان سال

​با پیگیری تعزیرات حکومتی تمامی محصولات ثبت نامی ایران خودرو به استثنا پژو پارس بدون اجبار در جایگزینی خودرو تا پایان سال فراخوان می‌شوند.

ایلنا: به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، احمد اصانلو در نشست با مدیران و مسئولان پیرامون مشکلات صنعت خودرو، گفت: ۱۳ هزار پیام مردمی به تعزیرات حکومتی در خصوص تحویل ندادن خودروهای پژو پارس، ۲۰۷، دنا و تارا ارسال شده که ۶ هزار و ۳۹۰ پیام مربوط به تحویل پژو پارس و مابقی پیرامون نحوه تحویل دیگر محصولات این شرکت است.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در واکنش به صحبت مسئولان ایران خودرو که ثبت نام‌های انجام شده مربوط به سایت این شرکت خودروسازی نیست، گفت: مرجع ثبت نام اهمیتی ندارد و ثبت نام‌های سامانه یکپارچه تعهد به مردم تلقی می‌شود و باید اجرا شود.

مدیرعامل ایران خودرو نیز پیرامون شکایت‌های مردمی، گفت: استاندارد پژو پارس تا پایان سال تمدید شده و در این مدت براساس ظرفیت تولید، ۱۲ هزار خودرو پژو پارس تولید و تا پایان سال تحویل متقاضیان خواهد شد.

علیمردان عظیمی با بیان اینکه چهار هزار خودرو پژو پارس اکنون در مرحله واگذاری به مشتریان است، افزود: در مجموع تا پایان سال ۱۶ هزار خودرو پژو پارس به مشتریان تحویل داده می‌شود.

مدیرعامل این شرکت خودروسازی تولید و عرضه ثبت نام‌های پژو پارس مربوط به زمستان ۱۴۰۲ و بهار و تابستان ۱۴۰۳ را منوط به مجوز استاندارد دانست و وعده داد تمام تلاش خود را برای اجرای تعهدات انجام می‌دهد.

در این جلسه با توجه به توضیحات مدیران ایران خودرو مقرر گردید تمامی ثبت نام شوندگان خودرو پژو پارس پاییز فراخوان و تا یک ماه آینده خودرویشان را تحویل بگیرند. در صورت مجوز استاندارد پژو پارس فراخوان‌های زمستان تا تابستان ۱۴۰۳ نیز تحویل داده خواهد شد و به دنبال جایگزینی با خودرو دیگر نیستیم.

همچنین مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به اجباری نبودن تغییر کلاس خودروهای ثبت نامی ۲۰۷، تارا و دنا، گفت: تمامی ثبت نام‌کنندگان این خودروها تا پیش از عید فراخوان می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha