چرا معلمان از نحوه رتبه بندی گلایه دارند؟
۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۸

سامانه رتبه بندی معلمان از ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ فعال شد و اعلام شد که معلمان مشمول این طرح می‌توانند مدارک خود را در سایت رتبه بندی بارگذاری کنند اما عده‌ای از معلمان بابت این طرح گلایه دارند.

یکی از معلمان گفت: خوداظهاری را چندبار تکمیل کردم و ثبت اطلاعات را می‌زنم اما سیستم می‌زند خطا در عملیات و ذخیره نمی‌شود.

وی اضافه کرد: از سوی دیگر مستندات زیادی برای بارگذاری پیش‌بینی شده است و جمع آوری این مستندات و بارگذاری آنها بسیار وقت‌گیر است.

معلم دیگری گفت: باید در رتبه بندی معلمان به تدریس یک معلم و نحوه آموزش به دانش‌آموزانش نمره بدهند. اینکه معلم چقدر نسبت به آنچه تدریس می‌کند به‌روز است و چقدر خلاقیت و نوآوری در تدریس دارد.

وی ادامه داد: اینکه از معلم توقع برود که کتاب بنویسد چه معنایی دارد؟ اگر یک معلمی دوست دارد بنویسد، بحث دیگری است اما اینکه معلمان را به سمت نوشتن کتاب ببرند، به چه دلیل است؟

آقای هاشمی یکی از معلمان باسابقه تهران هم به خبرنگار فارس گفت: ما معلمان فعالیت‌های زیادی انجام می‌دهیم اما تاکنون فکر نمی‌کردیم که باید مستندات آنها را نگه می‌داشتیم. اینها همه دردسر شده است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر ما انسان‌های زیادی را آموزش و تربیت کردیم و آنها در این سال‌ها به جایگاه‌های رفیع رسیدند، این آموزش و این اتفاق، در کجای رتبه‌بندی دیده شده است؟

منبع: فارس

برچسب‌ها

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات کاربران

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 1
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حجت ۱۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
    معلمی که چندین وچند سال سابقه دارد کاملا به وظایفش آشناست.بارگذاری مستندات معنی ندارد.تمام مستندات دست آموزش وپرورش هست.موضوع را خاتمه بدید مردم رو جگر خون کردید. دو سه تومن قراره حقوق زیاد کنید این دست اون دست می کنید. والله این قشر هم انسانند.