۲۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰
قیمت جدید کرایه اتوبوس، تاکسی و مترو اعلام شد

تایید افزایش کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی پایتخت برای ۱۴۰۳؛ تاکسی: ۴۵ درصد، مترو: ۲۸ درصد و اتوبوس: ۲۶ درصد

ایسنا: معاون عمرانی فرمانداری تهران از تأیید نرخ جدید کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی برای سال آینده از سوی هیأت تطبیق فرمانداری تهران خبر داد. وی تأکید کرد: به این ترتیب برای سال آینده بر اساس مصوبه شورای شهر تهران ۲۸ درصد افزایش در بخش مترو، ۲۶ درصد افزایش در بخش اتوبوس و ۴۵ درصد افزایش در بخش تاکسی را خواهیم داشت.

معاون عمرانی فرمانداری تهران از تأیید نرخ جدید کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی برای سال آینده از سوی هیأت تطبیق فرمانداری تهران خبر داد.

سعید بشیری در تشریح روند تأیید نرخ کرایه‌های ۱۴۰۳ حمل‌ونقل عمومی پایتخت و مصوبه شورای شهر تهران در هیأت تطبیق فرمانداری تهران، گفت: نرخ کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی مصوب شورای اسلامی شهر تهران در هیات تطبیق فرمانداری تهران بررسی شده و نهایتا مورد تأیید قرار گرفت.

وی افزود: بر روی ارقام با توجه به اینکه پایین تر از نرخ تورم بود، نکته‌ای نداشتیم؛ اما چند نکته حقوقی در متن مصوبه بود که به شورای شهر تهران اعلام شد تا برطرف کنند؛ لذا ارقامی که برای نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی در شورای شهر تهران مصوب شده بود به تأیید هیات تطبیق فرمانداری تهران رسید.

معاون عمرانی فرمانداری تهران تأکید کرد: به این ترتیب برای سال آینده بر اساس مصوبه شورای شهر تهران ۲۸ درصد افزایش در بخش مترو، ۲۶ درصد افزایش در بخش اتوبوس و ۴۵ درصد افزایش در بخش تاکسی را خواهیم داشت.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha