۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۳
طرح‌های توسعه، راهبرد حیاتی برای بقا و پیشرفت

طرح‌های توسعه، مساله اساسی و برجسته در راستای پیشبرد اهداف شرکت ملی صنایع مس ایران محسوب می‌شود. این مطلب را «حسین مدرس خیابانی» در دیدار خود با مدیران شرکت مهندسی و توسعه ملی مس (متمم) عنوان کرد.

به گزارش فردای اقتصاد به نقل از مس پرس، «حسین مدرس خیابانی» در ملاقات خود با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت فوق با تأکید بر اهمیت طرح‌های توسعه اظهار کرد: توجه به طرح‌های توسعه باید جزء اولویت‌های تمامی بخش‌های شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت مهندسی متمم باشد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در روز عید سعید فطر، که بر وحدت کلمه و انسجام کلمه تأکید داشتند، اظهار کرد: انسجام و همدلی، کلیدی برای موفقیت است. اگر همه فعالان اقتصادی، مدیران و مشاوران و کارکنان، باهم همکاری داشته باشند می‌توانند با وحدت عمل و با سرعت بیشتری به اهداف مورد نظر دست یابند.

مدرس خیابانی در ادامه تأکید کرد: برای پیشرفت و رسیدن به اهداف توسعه، تلاش مشترک و همگانی لازم است و همین امر باعث موفقیت و بهبود وضعیت می‌شود.

در پایان مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران به معاونان، مدیران و مجریان در این شرکت تأکید کرد: اگر اجرای پروژه‌ها به موقع انجام شود، باعث افزایش اعتماد به نفس شده و ما را به سمت آینده هدایت خواهد کرد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار