۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۹
اتوبوس‌های تولید گروه بهمن در خیابان های پایتخت

شرکت اسنا با تحویل ۲۲ دستگاه اتوبوس شهری تک کابین، شمار محصولات جدید در شهر تهران را به ۹۵ رساند. این اتوبوس‌های بخشی از قرارداد ۵۰۰ دستگاهی شرکت خودرو سازی اسنا (از شرکت‌های عضو گروه بهمن) با شهرداری تهران است.

فردای اقتصاد- امید بی‌نظیر در حاشیه تحویل ۲۲ دستگاه اتوبوس درون شهری به شهرداری تهران گفت: شرکت اسنا از معدود تولید کنندگان اتوبوس‌های شهری است که نسبت به اجرای تعهدات خود در موعد مقرر جدیت دارد.

قائم مقام مدیرعامل شرکت خودروسازی اسنا افزود، تحویل ۲۲ دستگاه اتوبوس به دلیل مجوزهای حمل و نقلی بوده و روند تحویل در هفته‌ها و ماه های آتی ادامه دارد.

وی در مورد برنامه شرکت برای انعقاد قرار داد با دیگر شهرها تصریح کرد: با تعداد شهرداری‌های شهرهای بزرگ برای تامین و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی وارد مذاکره و امضا تفاهمنامه و حتی عقد قرارداد شده‌ایم و همواره توانسته‌ایم به موقع به تعهدات خود عمل کنیم.

تبریز و اصفهان و تهران از جمله‌ کلانشهرهایی که با قرارداد بسته و طبق قرارداد اتوبوس تحویل داده شده است. با کلانشهرهای دیگر هم تفاهمنامه ومذاکرات داشته  که امیدواریم تبدیل به قراردادهای اجرایی شود.

قائم مقام مدیرعامل شرکت خودروسازی اسنا خاطرنشان کرد: این شرکت آمادگی دارد اتوبوس‌های تک کابین ۱۲ متری، اتوبوس دو کابین BRT و تک کابین برقی مورد نیاز شهرداری‌ها را تامین کند و به سرعت نیاز فوری شهرداری‌ها را برطرف کند.

 به گفته وی، اتوبوس‌های ۱۲ متری از سال گذشته بعد از تبریز تحویل کلانشهر تهران شده و این روند در مورد شهرداری‌های اصفهان و تهران ادامه خواهد داشت. اتوبوس‌های BRT اسنا از سالیان گذشته همواره به مردم شهرهای تبریز، اصفهان و تهران خدمات ارایه می‌دهند و شهروندان این کلانشهرها برغم گذشته سالیان طولانی بکارگیری و فعالیت رضایت دارند.

بی‌نظیر در باره قرارداد این شرکت با شهرداری اصفهان گفت: قرارداد نسل جدید اتوبوسهای دوکابین BRT تولیدی اسنا نیز با شهرداری اصفهان امضا شده و تا پایان اردیبهشت بخشی از این قرارداد به شهرداری اصفهان تحویل داده می‌شود.

شرکت اسنا مدرن‌ترین و با امکانات‌ترین انواع اتوبوس ۱۲ و ۱۸ متری را تولید می‌کند. محصولات این شرکت از امکاناتی نظیر سیستم تهویه هوا، امکانات ویژه افراد کم‌توان و سالمند و فناوری‌های پیشرفته ایمنی از مسافران برخوردار بوده و با اتکا به توان مهندسان و کارگران ایرانی طراحی و تولید شده‌اند.

تمامی صندلی‌های این اتوبوس‌ها پورت اختصاصی شارژ USB دارند و مسافران تا رسیدن به مقصد می‌توانند تلفن خود را نیز شارژ کنند. همچنین در اتوبوس‌ها از سیستم شبیه‌ساز سه بعدی همه جانبه برای حفظ ایمنی در مسیرهای پرتردد استفاده شده است. زیبایی ظاهری اتوبوسهای اسنا و رنگ‌های متنوع باعث زیبایی دکوراسیون شهری و مورد توجه هموطنان قرار گرفته است.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار