۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۳
حضور فعال توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در رویداد کرمان آیدکس

دومین رویداد بین المللی سرمایه گذاری و توسعه استان کرمان «کرمان آیدکس ۲۰۲۴» با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، رییس سازمان بورس کشور، استاندار کرمان، رییس اتاق بازرگانی ایران، مسوولان کشوری و استانی و فعالان عرصه صنعت و اقتصاد در کرمان آغاز به کار کره است.

شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر با دایر کردن غرفه در نمایشگاه کرمان آیدکس و مشارکت مدیران و کارشناسان در پنل های تخصصی و همایش ها، در این رویداد بین المللی حضوری پررنگ داشت.

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، استاندار کرمان، رییس اتاق بازرگانی،صنایع و معاون کشور و برخی مدیران کل استان کرمان در بازدید از غرفه شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در جریان آخرین دستاوردها، عملکرد و طرح های توسعه شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر قرار گرفتند.

همچنین در این رویداد جواهری معاون مهندسی و توسعه شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر یکی از سخنرانان پنل تخصصی فولاد این رویداد با عنوان «تاکید بر سرمایه گذاری در صنایع پایین دستی زنجیره تولید فولاد» بود.

کرمان آیدکس ۲۰۲۴ تا پنج‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در محل دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان (هایتک) واقع در انتهای بلوار هفت باغ علوی از ساعت ۸ الی ۱۴ دایر است.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار