۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۳
عرضه گسترده کالاهای اساسی در حال انجام است

رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان و تامین کنندگان برنج از عرضه گسترده کالاهای اساسی از جمله برنج با تخفیفات ویژه خبر داد و گفت: اجازه سوء استفاده احتمالی به اخلال گران را نمی دهیم.

ایسنا: محمد مختاریانی ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهان وی در سانحه سقوط هلی‌کوپتر گفت: رئیس جمهوری دولت سیزدهم در طول دوران فعالیت خود، خدمات بسیار ارزنده‌ای را به کشور ارائه کردند و به ویژه در سالیان اخیر شاهد تلاش بی‌وقفه ایشان برای بهبود اوضاع مملکت بودیم.

او افزود: از آنجایی که احتمال می‌رود برخی بخواهند از شرایط ایجاد شده سوءاستفاده کرده و بازار کالاهای اساسی و معیشت مردم را نشانه بروند تا ایجاد نگرانی کنند، از امروز میزان عرضه کالاهای اساسی تولیدی خود از جمله برنج، روغن، شکر، چای و تن ماهی را افزایش خواهد داد تا هیچ‌گونه کمبودی در بازار احساس نشود.

رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان و تامین کنندگان برنج ادامه داد: تمام محصولات فوق با تخفیفات ویژه و بسیار پایین‌تر از نرخ واقعی عرضه می‌شود.

مختاریانی گفت: بخش خصوصی در همراهی کامل با مسئولان دولتی تلاش می‌کند تا همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند هیچ اخلالی در کار کشور ایجاد نشود و نگرانی بیشتری برای مردم به وجود نیاید.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha