۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۳
زریبافان و اسماعیلی کاندیدای ریاست‌جمهوری شدند

مسعود زریبافان، رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران دولت دهم و محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم هم برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردند.

چهارمین روز نام‌نویسی از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری از ساعت هشت صبح در ستاد انتخابات کشور آغاز شده و تا ساعت ۱۸ ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، زنگ چهارمین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح امروز به صدا درآمد.

با توجه به تمهیدات اندیشیده شده، تنها داوطلبانی می‌توانند وارد محل اصلی ثبت‌نام شوند که واجد شرایط ۱۲ گانه اعلامی از سوی ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱ باشند.

امیر سرتیپ حسین افشارزاده برادر مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال و آجودان احمدی نژاد وارد ستاد انتخابات کشور شد و برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت نام کرد.

 وی در تمام طول هشت سال ریاست جمهوری احمدی نژاد به عنوان سر تیم اصلی تشریفات احمدی نژاد، وی را همراهی کرده است.

مسعود زریبافان رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران دولت دهم هم همراه با محمد علی آبادی رئیس کمیته ملی المپیک در دولت نهم برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد و ثبت نام کرد.

همچنین محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم هم برای داوطلبی نامزدی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همراه محسن منصوری وارد ستاد انتخابات کشور شد و ثبت نام کرد.

اسماعیلی در نشست خبری با خبرنگاران گفت: شهید رییسی  پرچمدار تحول و تغییرات در الگوی اداره کشور شد. تغییرات اساسی در آستان قدس و بازسازی چهره قوه قضاییه و دمیدن روح خدمتگزاری شبانه روزی در دولت نمونه‌ای از فعالیت‌های او بود .

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: بدرقه بی‌نظیر مردم ایران مهر تاییدی بود که نشان داد مردم خادم را تشخیص داده و می‌خواهند این مسیر ادامه یابد. این خواست ملت است و مردم نمی‌خواهند جریان حاکمیت دوگانه راه بیفتد.

اسماعیلی گفت: مردم نمی‌خواهند به اسم خصوصی‌سازی حقوق کارگران پایمال شود و مسئولان دولتی از جنس تنبلی و اشرافیت داشته باشند. مردم نمی‌خواهند مافیای واردات کارخانه‌هایی را متوقف کند و بلکه مردم می‌خواهند راه رجایی و رییسی ادامه یابد.

وی اظهار داشت: مردم مدیریت انقلابی و دیپلماسی عزتمندانه را می‌خواهند نه دیپلماسی التماسی؛ مردم رئیس جمهوری میخواهند که امتداد دولت آیت‌الله شهید باشد.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: امید محرومان نباید ناامید شود؛ همه این بایدها و نبایدها بسته به تصمیم بزرگ مردم ایران است. امروز با عزم راسخ ناشی از همراهی با بزرگمرد تاریخ ایران و برای تداوم خیرات و برکات این فصل نو به میدان آمدم تا دوره زیبای کامیابی‌های مردم ایران تداوم یابد.

اسماعیلی بیان کرد: باید پویایی سیاست خارجی ادامه یابد و کشور به کانون اقتصاد و صنعت منطقه تبدیل شود و طرح‌های عمرانی به نتیجه رسیده و نظام سلامت سامان یابد و عدالت در جای جای کشور جاری شود.

وی گفت: شعار دولت چهاردهم «خدمت ادامه دارد»، است. ما از سید ابراهیم رئیسی تلاش و حرکت و کار شبانه روزی را یاد گرفتیم.

اسماعیلی خاطر نشان کرد: بنده به عنوان نماینده جمعی از همکاران رییس‌جمهور شهید که به جای صرف شعار و برنامه، کارنامه خدمت دارد این پرچم را بر دوش گرفتم.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها