۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۴
علت انتقال ۲۷ پورشه‌ به مزایده بعدی مشخص شد

معاون جمع آوری و فروش سازمان اموال تملیکی گفت: ۲۷ خودرو پورشه به دلیل مغایرت در تعداد سیلندر در مزایده بعدی قرار گرفتند.

باشگاه خبرنگاران: غلامی در خصوص جزئیات ۵۸ خودرویی می گوید این خودرو ها به دلیل مغایرت در اطلاعات از مزایده اول حذف شده بودند و قرار است در مزایده بعدی قرار گیرند.

به گفته او، بر این اساس تعدادی از این خودروها در بوشهر، خوزستان و تعدادی در مازندران احصاء شدند. ۹ خودرو نیز در مزایده قبلی پیشنهادی برای آن‌ها ارائه نشده بود و یا پیشنهادات رسیده به دلیل عدم تایید ضمانت‌نامه از دستورکار خارج شده بود. 

او در ادامه در مورد خودروهایی که به دلیل مغایرت حذف شده بودند، گفت: خودروها شامل پورشه و BMW است و ممکن است از سایر برندها نیز به آن‌ها اضافه شود چرا که همچنان برندگان مزایده فوق‌العاده قبلی فرصت دارند تا وجه خود را تکمیل کنند. در صورتی که برنده اول وجه خود را تکمیل نکرده باشد و برنده دوم وجود داشته باشد، آن فرد می‌تواند از فرصت استفاده کند. در صورتی که برنده دوم وجه خود را تکمیل نکند، خودرو حذف و بلافاصله در مزایده دوم که قرار است روز سه شنبه برگزار شود  قرار خواهد گرفت.

معاون جمع آوری و فروش سازمان اموال تملیکی گفت: ۲۷ خودرو پورشه به دلیل مغایرت در تعداد سیلندر در مزایده بعدی قرار گرفتند، به طوری که پورشه‌های ۴ سیلندر ۶ سیلندر اعلام شده بودند.

او گفت: کارشناسان دادگستری که خودروها را بازدید کرده بودند تعداد سیلندرها را به اشتباه ثبت کرده بودند، در نتیجه این اشتباه در پارتی بندی نیز وجود داشت. به همین دلیل و برای آنکه حقوقی از خریداران و دولت تضییع نشود، این خودروها درمزایده بعدی قرار خواهند گرفت.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها