۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
ایران و رژیم صهیونیستی روی یک سکو! + عکس

فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام به حضور همزمان پرچم ایران و رژیم اسرائیل روی سکو واکنش نشان داد.

فرارو: عصر روز گذشته مراسم افتتاحیه مسابقات مچ اندازی قهرمانی جهان در ترکیه برگزار شد که در اقدامی خبرساز، نمایندگان ورزشی ایران و رژیم اسرائیل به طور همزمان روی سکوی معارفه قرار گرفته و برای لحظاتی پرچم‌ها کنار یکدیگر قرار گرفت.

این موضوع باعث به وجود آمدن حواشی عجیبی شد به طوری که فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام را وادار به صدور بیانیه کرد. در بیانیه فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام که روز سه‌شنبه در سایت رسمی فدراسیون منتشر شد آمده است:

فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و ورزشکاران رشته‌های ذیل این فدراسیون همواره در مسیر انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران گام برداشته و رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم می‌کند.

در جریان افتتاحیه مسابقات مچ‌اندازی قهرمانی جهان که عصر روز گذشته (دوشنبه) در آنتالیای ترکیه برگزار شد، نام تیم‌های شرکت کننده بر اساس حروف الفبای انگلیسی از سوی گوینده سالن خوانده شد و در حالی که ورزشکار ایرانی حامل پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران روی سکو حاضر بود، بعد از ثانیه‌هایی متوجه حضور نمایندگان رژیم غاصب صهیونیستی در کنار خود شد. بلافاصله نماینده ایران از روی سکو پایین آمده و با تذکر مسئولان تیم ایران، این مشکل رفع شد.

متاسفانه در جریان این اتفاق و در حالی که همواره ورزشکاران کشورمان هم‌پای ملت صدای خود را در محکومیت رژیم صهیونیستی به گوش جهانیان رسانده‌اند، برخی شبکه‌ها و رسانه‌های معاند با برش فیلم چند ثانیه‌ای از مراسم افتتاحیه، از این اتفاق سوءاستفاده کرده و به دنبال ایجاد تنش و پیش بردن سیاست‌های ضد انقلابی خود هستند.

فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام بار دیگر با محکوم کردن اخبار شبکه‌های معاند و ضدانقلاب، بر لزوم حفظ آرامش در اردوی تیم ملی مچ‌اندازی برای کسب موفقیت‌های بزرگ در میدان جهانی تاکید می‌کند.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha