۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳
استعفای معنادار رئیس سازمان غذا و دارو

دکتر بهرام عین اللهی، با قبول استعفای دکتر بهرام دارایی از سمت معاونت وزیر و رییس سازمان غذا و دارو ، طی حکمی دکتر محمود بیگلر، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران را به عنوان سرپرست سازمان غذا و دارو منصوب کرد.

ایسنا: متن حکم انتصاب سرپرست سازمان غذا و دارو به این شرح است:

جناب آقای دکتر محمود بیگلر 

عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران 

باسلام؛ 

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده به عمل آید. لذا باتوجه به استعفای جناب آقای دکتر بهرام دارایی، نظر به تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان"سرپرست سازمان غذا و دارو" منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمایید.  

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید. 

       

دکتر بهرام عین اللهی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 دکتر محمود بیگلر  سوابقی چون معاونت توسعه و برنامه ریزی سازمان غذا و دارو ، ریاست پارک فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران، معاونت توسعه و مدیریت برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی تهران،  مدیر کل تجهیزات و ملزومات پزشکی وزارت بهداشت ، معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران و  عضویت در هیات امناء دانشگاه علوم پزشکی البرز را در کارنامه دارد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار