۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۱
طرح صیانت دوباره در مجلس داغ شد

نماینده مردم ورامین در مجلس گفت: هدف کمیسیون مشترک صیانت از فضای مجازی، تقویت پیام رسان‌های داخلی است.

حسین نوش آبادی نماینده مجلس گفت: ما با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستیم و عده‌ای متاسفانه از ولایت جلوتر و عده‌ای عقب هستند که هر دو این‌ها به بیراهه رفتن است و اگر ما بر مدار رهبری حرکت می‌کردیم بسیاری از چالش‌ها را که با آن دست و پنجه نرم می‌کردیم را با آن مواجه نبودیم.

فیلترینگ رسانه‌های معاند یک خواسته ملی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس فیلترینگ رسانه‌های معاند در فضای مجازی را یک خواسته ملی دانست و تصریح کرد: ما از فیلتر کردن شبکه‌های اجتماعی استقبال نمی‌کنیم اما امروز به اجبار با توجه به بهره‌برداری دشمن از این فضا آن را محدود کرده‌ایم و باید این پیام رسان‌ها طبق ضوابط و قوانین کشور ما فعالیت کنند، دشمنی‌های انجام گرفته در این فضا و پیام رسان‌ها برای براندازی است و این آشوب هایی که در کف خیابان می‌بینیم متاسفانه به عنوان سوژه براندازان مطرح شده است.

حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی در دستور کار

وی به ارتقای فضای مجازی و پیام رسان‌های داخلی اشاره و عنوان کرد: بنده عضو کمیسیون مشترک صیانت از فضای مجازی هستیم و هدف این کمیسیون رشد و ارتقای پیام رسان‌های داخلی است که هم اکنون بعضی از نشانه‌های پیشرفت آن مشاهده می‌شود و از هفته آینده جلسات تکمیلی آن ادامه پیدا خواهد کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا ارتقای مسائل فرهنگی توسط متولیان این حوزه را یک خواسته بحق دانست و تصریح کرد: مشکلات معیشتی نباید باعث شود که متولیان حوزه تعلیم و تربیت از وظیفه خود که بسیار سنگین و خطیر است کوتاه بیایند، حجاب از واجبات و حکم اولیه اسلام است و مدیریت آن باید با نظر کارشناسان اهل فن مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد اما اصل این موضوع قابل بحث نیست.

نظام اسلامی باید در مقابل مردم پاسخگو باشد

نماینده مردم دشت ورامین با اشاره به لزوم حل مشکلات بیان کرد: نظام اسلامی باید در مقابل مردم پاسخگو باشد و همانند رهبری معظم که پاسخگوی مسائل مختلف هستند، مسؤولین هم در رده‌های مختلف باید از ایشان الگو بگیرند.

نوش آبادی ادامه داد: دشمنان خدمات مسؤولین و کارهای مهمی را که انجام گرفته است با سیاه نمایی در فضای مجازی و حقیقی وارونه جلوه می‌دهند و تولید محتواهای مناسب در خصوص عملکرد کارهای بزرگ انجام گرفته اکنون یک وظیفه است و برای جنگ ترکیبی صورت گرفته توسط دشمن باید برنامه داشته باشیم.

منبع: فارس

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها