۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۱
قیمت گوشی‌های سامسونگ، شیائومی و آیفون امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۱

نسخه ۱۲۸ گیگابایات گلکسی A۱۳ را نزدیک پنج میلیون و ۷۰۰ می‌فروشند که با این پول Redmi Note ۱۱ شیائومی در دسترس است

فرارو: گلکسی A۱۳ سامسونگ یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های بازار است و دو نسخه از آن بین مدل‌های پرفروش سامسونگ دیده می‌شود. نسخه ۶۴ گیگابایت که معادل چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و نسخه ۱۲۸ گیگابایت با حافظه موقت شش گیگابایت که این یکی پنج میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ارزش دارد. در این بازه قیمت بین گوشی‌های شیائومی Redmi Note ۱۱ در دسترس است که از دید فروشنده‌های موبایل یکی از مدل‌های پرفروش این برند به شمار می‌رود. در جمع مدل‌های محبوب اپل نیز می‌توانیم به آیفون SE مدل ۲۰۲۲ اشاره کنیم. نسخه ۶۴ گیگابایت آیفون SE را می‌شود با ۱۶ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان خرید، اما ارزش نسخه‌های ۱۲۸ گیگابایت آن تقریبا ۱۹ میلیون تومان است.

قیمت گوشی‌های سامسونگ

به گزارش فرارو، گلکسی A۱۳ پرفروش‌ترین گوشی سامسونگ در بازار موبایل ایران است. رتبه دوم به گلکسی A۳۲ تعلق دارد. این گوشی را با حافظه حداکثر ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه موقت شش گیگابایتی در بازار بیشتر می‌پسندند.

گلکسی A۵۳ نسخه سازگار با نسل پنجم موبایل جانشین A۵۲s شده، اما تقریبا دو برابر گوشی‌های قبلی قیمت دارد. گلکسی A۲۳، گلکسی M۳۲ و گلکسی M۱۲ را دیگر گوشی‌های پرفروش برند سامسونگ می‌شناسیم. گلکسی A۷۳ نسخه سازگار با ۵G با وجود قیمت حدود ۱۲ میلیون تومانی شانس زیادی در بازار دارد. نسخه‌های سازگار با ۵G گلکسی M۳۳ و A۳۳ هم جزو گوشی‌های پرفروش سامسونگ هستند.

گلکسی S۲۲ FE ۵G با حافظه‌موقت هشت گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایت جزو گوشی‌هایی است که خریداران باید بهای بیشتر برایش بپردازند. این گوشی ذاتا یک قاتل پرچمدار است. به‌این معنی که امکانات گوشی‌های پرچمدار مثل دوربین باکیفیت را با قیمتی کمتر در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. گلکسی S۲۲ نسخه اولترا شاید قیمت ترسناکی داشته باشد، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد جزو گوشی‌های پرفروش سامسونگ قرار دارد. برای خرید نسخه ارزان‌تر از آن می‌توانید گلکسی S۲۲ ۵G را بررسی کنید.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش سامسونگ

مدل

قیمت

Galaxy A۱۳ ۶۴+۴

چهار میلیون و ۵۳۰ هزار تومان

Galaxy A۳۲ ۱۲۸+۶

شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

Galaxy A۰۳ Core ۳۲+۲

دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

Galaxy A۰۳s ۳۲+۳

سه میلیون و ۲۵۰ هزار تومان

Galaxy A۵۳ ۵G ۲۵۶+۶

۱۱ میلیون و ۶۰۰ تومان

Galaxy A۲۳ ۱۲۸+۶

شش میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

Galaxy M۳۲ ۱۲۸+۶

پنج میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

Galaxy M۱۲ ۶۴+۶

چهار میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

Galaxy A۷۳ ۵G ۲۵۶+۸

۱۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

Galaxy S۲۲ Ultra ۵G ۲۵۶+۱۲

۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

Galaxy S۲۱ FE ۵G ۲۵۶+۸

۱۹ میلیون تومان

Galaxy S۲۲ ۵G ۲۵۶+۸

۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

قیمت روز گوشی‌های پرفروش شیائومی

به گزارش فرارو، ردمی نوت ۱۱ پرفروش‌ترین گوشی شیائومی در بازار ایرانی است. این موبایل با حافظه‌موقت شش گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی ۱۲۸ گیگابایت طرفداران زیادی دارد. در رتبه دوم نام Poco X۴ Pro نسخه سازگار با ۵G را می‌بینیم. خریداران این گوشی ترجیح می‌دهند سراغ مدلی بروند که به حافظه‌موقت هشت گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایت مجهز است. Note ۱۱s سومین گوشی پرفروش شیائومی در بازار ایران به‌حساب می‌آید.

بین گوشی‌های پرفروش شیائومی باید از Xiaomi ۱۱ Lite ۵G NE اسم ببریم. کمی قدیمی شده، اما با توجه به سخت‌افزار قدرتمند، ظاهر زیبا و قیمت عادلانه هنوز محبوبیت خود را در بازار ایران حفظ کرده است. با توجه به ضخامت کم، این گوشی را بیشتر برای خانم‌ها توصیه می‌کنند. گران‌ترین گوشی حال حاضر شیائومی در بازار ایران Mi ۱۱ Ultra است. شیائومی ۱۲ پرو و شیائومی ۱۲ هم بیش از ۲۰ میلیون قیمت دارند. شیائومی ۱۲x رقیب گلکسی S۳۲ FE است و همان حدود قیمت فروخته می‌شود. بین گوشی‌های ارزانقیمت شیائومی باید به ردمی ۹A، پوکو C۳۱، ردمی ۹C و Poco ۳۱ اشاره کنیم که قیمت آنها بین ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان است.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش شیائومی

مدل

قیمت

Redmi Note ۱۱ ۱۲۸+۶

پنج میلیون ۳۰۰ هزار تومان

Poco X۴ Pro ۵G ۲۵۶+۸

هشت میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

Redmi Note ۱۱S ۱۲۸+۸

شش میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

Poco X۴ Pro ۵G ۱۲۸+۶

هفت میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

Xiaomi ۱۱ Lite ۵G NE ۱۲۸+۸

هشت میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

Redmi ۹A ۳۲+۲

دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

Xiaomi ۱۱T Pro ۲۵۶+۸

۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

Xiaomi ۱۲ Lite ۲۵۶+۸

۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

Mi ۱۱ Ultra ۵۱۲+۱۲

۳۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

قیمت گوشی‌های آیفون

آیفون ۱۳ پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت امروز سه‌شنبه ۱۷ آبان تقریبا ۵۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و خرید نسخه یک ترابایت آیفون ۱۳ پرو مکس می‌تواند نزدیک ۶۶ میلیون تومان آب بخورد. طبق حرف فروشنده‌های موبایل الان گوشی آیفون SE مدل ۲۰۲۲ نسخه ۱۲۸ گیگابایت بین مدل‌های پرفروش اپل در ایران قرار گرفته و برای خرید آن باید کمی بیش از ۱۹ میلیون تومان پرداخت کرد.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش آیفون

مدل

قیمت

iPhone SE ۲۰۲۲ ۶۴+۴

۱۶ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

iPhone ۱۳ ProMax ۲۵۶+۶

۵۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان

iPhone ۱۳ ۱۲۸+۶

۳۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

iPhone ۱۳ Pro ۲۵۶+۶

۵۲ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان

iPhone ۱۳ ProMax ۱۲۸+۶

۴۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

iPhone ۱۱ ۱۲۸+۴

۲۶ میلیون تومان

iPhone ۱۳ ۲۵۶+۴

۴۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha