تروریست‌های رسانه‌ای نقره‌داغ می‌شوند
۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶

تروریست‌های امروز نقره‌داغ شدن تروریست‌ها در دهه شصت را ببینند.

فردای اقتصاد: مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضائیه گفت:  تروریست‌های رسانه‌ای حافظان امنیت را مقصر جلوه می‌دهند، این‌ها بدانند مقاومت ملت ایران با تروریست‌ها سخت و پشیمان‌کننده خواهد بود. این تروریست‌ها با این رفتار نشان می‌دهند حاضر نیستند اقدامات ناجوانمردانه و کور و دست سیاه و به خون رنگین شده خود را مخفی کنند. ملت ایران ترورهای کور دهه شصت را فراموش نخواهند کرد.

ستایشی گفت: تروریست‌های امروز نقره‌داغ شدن تروریست‌ها در دهه شصت را ببینند. ملت ایران مردمی‌ آگاه و یکپارچه در مقابل خصم ایستاده است. تروریسم از سر ناچاری چهره خود را عیان ساخته است و همین امر موجبات همبستگی ملت ایران را فراهم نموده است.

وی ادامه داد: امروز کسانی هم که اعتراض دارند از نظام درخواست برخورد سخت با تروریست‌ها را دارند. تروریست‌های کف خیابان همان تروریست‌های اقتصادی هستند.  همان تروریست‌های رسانه‌ای از رسانه‌های معاند هستند و دقیقاً تروریست‌های جنگ‌طلبی هستند که با خصم قسم‌خورده درصدد ویرانی ایران و ایرانی هستند. قوه قضاییه علم خون‌خواهی زنان، کودکان و مدافعان امنیت را به دست گرفته است و با سرعت و دقت و متضمن مؤلفه صحت بدون چشم‌پوشی از حق امنیت به‌عنوان حق عمومی ملت ایران آنها را به سزای جرائم ارتکابی خواهد رساند.

وی تأکید کرد: بساط این شرارت به‌زودی جمع خواهد شد. به‌روشنی مبرهن است ایران فردا از دید تروریست‌ها چگونه است! ایران سیاه، تلخ، پر از آشوب مانند برخی از کشورها است که با هوشیاری مسئولان و مردم این خیال ابطال خواهد شد.

ستایشی تأکید کرد: قوه قضاییه از خون این عزیزان نخواهد گذشت و نمی‌گذارد خون این عزیزان پایمال شود.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار