عضویت 2200 شرکت در سامانه مناقصات و مزایده های چادرملو
۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹

معاون جدید امور بازرگانی چادرملو معرفی شد.

در مراسم تودیع و معارفه معاون امور بازرگانی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که با حضور حامد عسکری زاده قائم مقام شرکت و جمعی از مدیران برگزار شد، حسین اطمینان معاون پیشین بازرگانی در گزارشی به عملکرد 3 سال اخیر این معاونت در بخش فروش و خرید شرکت پرداخت و گفت : طی 3 سال اخیر علاوه بر فروش محصولات تولیدی در بستر بورس کالا، با وجود موانع متعدد ناشی از تحریم های اقتصادی، این شرکت توانست بالغ بر 1 میلیون و 200 هزارتن شمش فولادی به مقاصد مورد هدف صادر کند.

وی همچنین افزود : در بخش تأمین و تدارک شرکت  نیز سعی شد تمامی امور به منظور ایجاد شفافیت از طریق فراخوان های رسمی انجام پذیرد که در این زمینه بیش از دو هزار و 200 شرکت پس از ارزیابی به عضویت سامانه بازرگانی  شرکت درآمده اند.

در ادامه سعید نادری  معاون جدید امور بازرگانی چادرملو نیز ابراز امیدواری کرد بتواند با همکاری تمامی ارکان شرکت  در راستای اهداف شرکت گام بردارد.

قائم مقام شرکت نیز ضمن تقدیر از زحمات اطمینان در مدت تصدی در این معاونت، برای نادری با توجه به سابقه خوب ایشان در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ، مجتمع معدنی و صنعتی خور و بیابانک در مسوولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha