۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
سخنان عجیب وزیر ارتباطات درباره سرعت اینترنت

«عیسی زارع‌پور» در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در پاسخ به سوالی درباره کاهش کیفیت و سرعت اخیر اینترنت گفت: «اختلال‌های جزئی داشتیم، اما برطرف شده است. الان می‌توانید تست کنید و خواهید دید مشکل خاصی وجود ندارد.» 

فردای اقتصاد -«عیسی زارع‌پور» در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در پاسخ به سوالی درباره کاهش کیفیت و سرعت اخیر اینترنت گفت: «اختلال‌های جزئی داشتیم، اما برطرف شده است. الان می‌توانید تست کنید و خواهید دید مشکل خاصی وجود ندارد.» 

زارع‌پور در واکنش به فراخوان وزارت ارتباطات برای تولید رقیب ایرانی اندروید گفت بومی‌سازی تنها مختص به وزارت ارتباطات نیست: «اولویت‌های بومی‌سازی تجهیزات، زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم‌افزاری مورد نیاز کشور را ما، وزارت صمت و معاونت علمی اعلام کرده‌ایم تا همه ظرفیت‌های کشور برای بومی‌سازی به کار گرفته شود.»

به گفته او فراخوان منتشر شده برای تولید سیستم عامل بومی تلفن همراه در راستای شناسایی ظرفیت‌ها بود تا نیازهای کشور در این بخش را رفع کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین گفت: 30 میلیون نفر گیمر در کشور داریم که روزانه 1.5 ساعت در روز بازی می کنند.

به گزارش ایسنا، عیسی زارع پوردر حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اعلام کرد: با تلاش همکاران 150 بازی پر مخاطب در کشورمان به داخل کشور منتقل شدند که زمان پینگ بازی را تا یک چهارم کاهش خواهد داد و ساز و کار این مساله به زودی اعلام خواهد شد.

وزیر ارتباطات همچنین اعلام کرد که 30 میلیون نفر گیمر در کشور داریم که روزانه 1.5 ساعت در روز بازی می کنند.

او بیان کرد سایتی در هفته آینده رونمایی خواهد شد تا گیمرها در آن نرم افزارهایی دانلود کنند تا سرعت بازی‌ها برایشان بهتر شود.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

تک شاخ

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار