۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳
بیشترین تصادف عابران پیاده در این ساعات رخ می‌دهد

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت:حدود ۴۰ درصد از تصادفاتی که برای عابرین پیاده روی می‌دهد در زمان‌های تاریکی هوا روی می‌دهد.

همشهری آنلاین: سرهنگ علی‌اصغر شریفی اظهار کرد: متاسفانه در مورد آنالیزی که درباره تصادفات عابرین پیاده در ٨ ماهه اخیر صورت گرفته است ۴۳ درصد از تصادفات به عابرین پیاده باز می گردد و عابرین پیاده ای که جان خود را در تصادفات از دست داده‌اند.

وی افزود : ۲۵ درصد از تصادفات جرحی مجدد به عابرین پیاده باز می‌گردد؛ باید اشاره داشت که عابرین پیاده هم یک سری تکالیف و وظایفی را دارند و در قانون کامل به این موضوع اشاره شده است که عدم رعایت ایمنی از سوی عابرین این عدد را رقم زده است.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: با بررسی هایی که هر دوره صورت گرفت بیشترین زمان و مکان تصادفات عابرین پیاده مشخص می‌شود.

وی افزود : از ساعت ١٢ شب تا ساعت ۴ صبح، ۱۵ درصد و از ساعت ۴ تا ٨ صبح که هوا کم کم روشن می‌شود، ١٥ درصد از تصادفات عابرین اتفاق می‌افتد.

سرهنگ شریفی گفت : در واقع اگر بخواهیم واضح‌تر اشاره کنیم، حدود ۴۰ درصد از تصادفاتی که برای عابرین پیاده روی می‌دهد در زمان‌های تاریکی هوا روی می‌دهد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها