ادارات، بانک‌ها و مدارس استان اصفهان چهارشنبه و پنجشنبه باز هستند؟
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۳

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی کلیه ادارات، دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و مراکز آموزشی استان اصفهان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲۱ و ۲۲ دی‌ماه) با هدف مدیریت مصرف انرژی خبر داد.

منصور شیشه فروش با اعلام این خبر، اظهار کرد: براساس تصمیم کمیته مدیریت بحران استان، کلیه ادارات، دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و مراکز آموزشی استان اصفهان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲۱ و ۲۲ دی‌ماه) با هدف مدیریت مصرف انرژی تعطیل شدند.

وی افزود: این تصمیم با هدف مدیریت مصرف انرژی در استان و با توجه به شرایط جوی و برودت شدید هوا در روزهای آینده اتخاذ شده است.

شیشه فروش گفت: براساس تصمیمات اتخاذ شده، امتحانات نهایی مدارس و آزمون‌های دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مطابق با برنامه قبلی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: تمامی ادارات، مراکز دولتی و آموزشی مکلف شدند نسبت به خاموش نمودن سیستم‌های گرمایشی و اتخاذ تمهیدات لازم به منظور کاهش حداکثری مصرف انرژی در این ایام اقدام نمایند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: همچنین نظارت‌های دوره‌ای و مستمر توسط بازرسان ادارات گاز و برق استان برای الزام رعایت موارد فوق به عمل خواهد آمد.

لغو امتحانات داخلی مدارس در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان نیز گفت: امتحانات داخلی مدارس در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه لغو خواهد شد و به تشخیص مدیر آموزشگاه در روزهای آینده برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امتحانات نهایی طبق برنامه قبل در موعد مقرر برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha