یک خودرو دیگر سایپا تاکسی می‌شود؟
۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷

ساینا گازسوز به‌عنوان نخستین خودرو سواری گازسوز برای استفاده در حوزه تاکسی شهری عرضه شد.

تسنیم: محمدعلی تیموری، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در بازدید زاکانی شهردار تهران از این کارخانه گفت: برای نخستین بار، شهردار تهران در این گروه خودروساز حضور یافته که بیانگر حمایت از صنعت خودروسازی داخلی و توسعه خودروهای کار و شهری در ناوگان حمل‌ونقل عمومی است.

او بابیان اینکه باید هزینه‌های حمل‌ونقل عمومی را در سطح شهر کاهش داد افزود: استفاده از خودروهای حمل‌ونقل درون‌شهری وارداتی زیان ده و تا سه برابر هزینه بیشتر دارد لذا امروز محصولات متنوع سواری برای استفاده در تاکسی‌رانی و تجاری برای حمل‌ونقل درون شهری و ون مسافری عرضه و معرفی شد.

تیموری تصریح کرد: ساینا گازسوز به عنوان نخستین خودرو سواری گازسوز برای استفاده در حوزه تاکسی شهری عرضه شد. همچنین خودروی ون ۱۴ نفره معرفی شد که قیمت حمل مسافر را در سطح شهر بسیار کاهش می‌دهد چراکه قیمت این محصول نسبت به مشابه خارجی یک سوم است، همچنین دارای موتور گازسوز پر قدرت با پیمایش ۳۸۰ کیلومتر در هر بار شارژ گاز است.

او افزود: خودرو پادرا پلاس لانگ محصول جدیدی است که برای حمل بار حجیم شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد و با خودروهای ۶ تن وارداتی برابری می‌کند. ۹۰ درصد قطعات خودروهای وارداتی از خارج از کشور تامین می‌شود و در حوزه خدمات پس از فروش و تعمیرات وابستگی صددر صد به خارج از کشور دارد، در صورتی که پادرا پلاس لانگ محصول کاملا داخلی است و تا سه تن توان حمل بار حجیم را دارد و با سوخت پاک CNG آلایندگی کمتری نسبت به خودروهای مشابه خود با سوخت دیزل دارد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: برای خودروهای ویژه حمل‌ونقل عمومی به لحاظ کیفی آنالیز گسترده‌ای در حوزه قطعات انجام می‌شود چرا که قرار است این محصولات در حمل‌ونقل عمومی عرضه شود و خودرویی که در حمل‌ونقل عمومی ورود پیدا می‌کند چندین برابر خودروی شخصی پیمایش دارد لذا کیفیت قطعات عملکردی مبنای اصلی، قرار خواهد گرفت.

او با بیان اینکه تمرکز در گروه سایپا بر روی کیفیت محصولات است، گفت: دقت در کیفیت محصولات گروه سایپا زیاد است به نحوی که خودروهای تولیدی بدون ایراد یا با کمترین مشکل وارد بازار می‌شود و کنترل‌های متعددی صورت می‌پذیرد و نتیجه آن باعث شده که مراجعه خودروهای تولیدی این شرکت در دوره گارانتی ۵۰۰ درصد به نمایندگی‌ها کاهش پیدا کند.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار