جهش ۱۵ میلیون ‌تومانی دنا و پراید تیبا + قیمت خودروها
۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵

بررسی نوسانات قیمت در بازار خودرو حاکی از جهش قیمت‌ها در این بازار در نخستین هفته بهمن‌ماه است.

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از افزایش قیمت‌ها در هفته اول بهمن‌ماه است؛ در بین خودروهای پراید مدل ۱۱۱ آن از ۲۹۰ میلیون تومان در روز شنبه امروز به ۲۹۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۱ آن نیز از ۲۸۰ میلیون تومان در نخستین روز هفته امروز به ۲۸۵ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ نیز در این مدت گران شده است به‌طوری‌که مدل ۱۴۰۱ آن از ۲۴۹ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۵۱ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان گران شده است و ۲۴۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

در همین رابطه بخوانید: قیمت پژو و دنا پرواز کرد / شوک‌های پی در پی برای بازار خودرو

خودروهای پژو نیز در نخستین هفته بهمن‌ماه گران شدند، به‌طوری‌که پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ از یک میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به یک میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان رسیده است.

پژو پارس نیز در این مدت گران شده است، به‌طوری‌که پژو پارس مدل ۱۴۰۱ از ۵۳۰ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۵۵۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای تیبا در هفته اول بهمن‌ماه بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند، به‌طوری‌که تیبا ۲ مدل ۱۴۰۱ از ۳۰۵ میلیون تومان در روز شنبه امروز به ۳۱۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۲۹۰ میلیون تومان نخستین روز هفته امروز به ۳۰۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای دنا نیز در این مدت از جهش قیمت‌ها در امان نبودند، به‌طوری‌که دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۵۶۰ میلیون تومان در نخستین روز هفته امروز به ۵۷۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز ۵۸۰ میلیون تومان در نخستین روز هفته امروز به ۵۹۵ میلیون تومان رسیده است.

منبع: خبرانلاین

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار