۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
این بانک‌ها هیچ وامی پرداخت نمی‌کنند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در مورد توقف پرداخت وام های خرد توسط بانک ها تذکر می دهم چرا که هیچ تسهیلاتی پرداخت نمی شود. این موضوع به ویژه در مورد بانک های خصوصی از جمله پاسارگاد و پارسیان صادق است و ماه ها می گذرد که مردم در انتظار دریافت وام از آنها هستند اما هیچ توجهی صورت می گیرد.

مهر: رضا تقی پور ظهر امروز (یکشنبه ۹ بهمن ماه) در تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس گفت: عمل زشت و نفرت پراکنی عاملان توهین به ساحت مقدس قرآن کریم در کشورهای مدعی آزادی به بهانه آزادی بیان را محکوم می کنیم و به آنها می گوییم قرآن نور هدایت ملت‌ها است و این اقدامات پست و سخیف شما نشانه سقوط کامل ارزش ها در نظام های رو به اضمحلال است.

وی در تذکری به رئیس بانک مرکزی عنوان کرد: درباره کنترل حجم نقدینگی تذکر می دهم، چرا که باعث کاهش ارزش پول ملی می شود. همچنین باید از خلق پول توسط بانک ها به ویژه بانک های خصوصی جلوگیری شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: مدتی است پرداخت وام های خرد توسط بانک ها متوقف شده و ماه هاست مردم در انتظار دریافت تسهیلات هستند اما هیچ توجهی صورت نمی گیرد.در مورد توقف پرداخت وام های خرد توسط بانک ها تذکر می دهم چرا که هیچ تسهیلاتی پرداخت نمی شود. این موضوع به ویژه در مورد بانک های خصوصی از جمله پاسارگاد و پارسیان صادق است و ماه ها می گذرد که مردم در انتظار دریافت وام از آنها هستند اما هیچ توجهی صورت می گیرد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha