۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۸
پلیس‌نماهای شهرری با لباس مبدل دستگیر شدند + جزئیات

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری دو پلیس‌نما که در حال اخاذی از صاحبان یک فروشگاه در محدوده قیامدشت بودند، خبر داد.

ایرنا: سرهنگ حسینعلی ابن علی یکشنبه شب گفت: در پی گشت زنی‌های هدفمند عوامل کلانتری ۱۷۴ قیامدشت یک دستگاه خودرو پژو مشکی را که یک نفر پشت فرمان و فردی دیگر را در حال صحبت با فروشنده مغازه‌ای مشاهده می‌کند.

وی بیان کرد: مأموران به موضوع حساس و به سمت خودرو حرکت کردند، در این هنگام فرد داخل مغازه سریعاً سوار خودرو شده و از صحنه با خودروی عنوان شده متواری شدند و عملیات تعقیب و گریز آغاز شد.

سرهنگ ابن علی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران کلانتری خودرو را متوقف وافراد را دستگیر کردند که در بازدید از خودرو لباس و تجهیزات پلیسی کشف و در قسمت جلو خودرو چراغ و بلندگو امدادی نیز مشاهده کردند که پس از انتقال به کلانتری، تحقیقات انجام شده متهمان به اخاذی از فروشگاها و اتباع کشور همسایه معترف شدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری در پایان با اشاره به اینکه خودرو متهمان به پارکینگ انتقال داده شد گفت: تاکنون نیز بیش از پنج مالباخته شناسایی و به کلانتری دعوت شدند و تحقیقات جهت تکمیل پرونده و شناسایی دیگر مالباختگان ادامه دارد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha