۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸
جزئیات اینترنت نوروزی رایگان اعلام شد

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که ترافیک ۴ پیام‌رسان ایتا، بله، سروش پلاس و آی‌گپ و دو نرم افزار ارتباط تصویری قرار و اسکای روم با همکاری اپراتورها از اول تا چهاردهم فروردین، رایگان خواهد بود.

عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با انتشار یک پست در کانال خود، نوشت: «امسال با تلاش شرکت‌های دانش بنیان، جوانان متخصص و البته حمایت‌های ویژه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیام رسان‌های داخلی از نظر خدمات رسانی رشد کمی و کیفی بسیار خوبی داشتند.»

او افزود: «در طول این مدت هم میزان استفاده هموطنان از این سکوها رشد قابل توجهی داشته که آخرین آمار کاربران فعال ماهانه آنها را در اینجا با شما به اشتراک می‌گذارم. کاربر فعال ماهانه پیام رسان «ایتا» ۲۱.۶ میلیون نفر و روزانه ۱۲.۳ میلیون نفر، کاربر فعال ماهانه پیام رسان «روبیکا» ۳۹ میلیون نفر و روزانه ۱۸.۲ میلیون نفر، کاربر فعال ماهانه پیام رسان «بله» ۱۴.۸ میلیون نفر و روزانه ۴.۲ میلیون نفر و کاربر فعال ماهانه پیام رسان سروش پلاس ۱۰.۴ میلیون نفر و روزانه ۵.۱ میلیون نفر است.»

زارع پور ادامه داد: «همه ساله در ایام نوروز میزان ارتباطات مردم از طریق فضای مجازی به نحو چشمگیری افزایش پیدا می‌کند. ما هم در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تصمیم گرفتیم به منظور تسهیل ارتباطات مردم در این ایام فرخنده، ترافیک چهار پیام رسان ایتا، بله، سروش پلاس و آی گپ و دو نرم افزار ارتباط تصویری قرار و اسکای روم را با همکاری اپراتورها رایگان کنیم که در نتیجه استفاده از این سرویس‌ها از تاریخ اول تا چهاردهم فروردین ماه برای کاربران بدون هزینه خواهد بود. امیدوارم از قابلیت تماس صوتی و تصویری با کیفیت در بستر پیام رسان های ایرانی لذت ببرید.»

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات کاربران

  • نظرات منتشر شده: 2
  • نظرات در صف انتشار: 23
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۸:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۹
    شما نت رو بدون اختلال و پورتهای بسته به مردم بدهید بعد این عیدیهای ... پیش کش! اینترنت مسئولین که بدون عیب و ایراد است مخصوصا برای متصل شدن به vpn خب مردم چه گناهی دارند گیر امثال شما افتادند؟! نیست خیلی بسته های اینترنت همراه گرانتر نشدند؟ این کمفروشی و دزدی است که نت خراب بما میدهید
  • جعفری IR ۱۸:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۹
    والا ما که نداریم وهدیه مشروط هم خوش آیند نیست وگرو کشی است درضمن هدیه دهه فجردوایام گذشته هم قابل دریافت نبود یعنی سرکاری بود،بعد به وزیر ارتباطات روحانی گیر میدید،.