چهره‌ها/ محسن جلال‌پور؛ راوی بی‌واسطه شکست بخش خصوصی در اقتصاد ایران
۱۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰

محسن جلال‌پور در بخش دوم گفت‌وگوی خود با «فردای اقتصاد» روایت بی‌واسطه خود را از علل شکست بخش خصوصی در اقتصاد ایران با زبانی صریح و شفاف بیان می‌کند.

محسن جلال‌پور، تاجر سرشناس و از فعالان اقتصادی اقتصادی خوشنام ایران است. وی در بخش دوم گفت‌وگوی خود با «فردای اقتصاد» روایت بی‌واسطه خود را از علل شکست بخش خصوصی در اقتصاد ایران با زبانی صریح و شفاف بیان می‌کند. داستانی که اگرچه ریشه در تاریخ این سرزمین و رسوخ ایدئولوژی‌های مخرب در دوران جدید دارد اما در دهه اخیر که فرصت بی‌بدیلی برای نجات از عقب‌ماندگی ایجاد شد تلخی بیشتری دارد. وی در پایان از اصطلاح جالبی تحت عنوان نسل «حق‌خور» استفاده می‌کند که شاید خروجی فشرده سیاستگذاری اقتصادی غلط را در دل خود داشته باشد. بخش دوم و آخر این گفت‌وگو را تماشا کنید.

برنامه «چهره‌ها»، روایت زندگی چهره‌های فکری، کارآفرینی و تصمیم‌سازی نیم‌قرن اخیر همزمان با تحولات توفانی این مقطع زمانی است. موسی غنی‌نژاد، مسعود نیلی، محمدمهدی بهکیش، علی‌نقی مشایخی، حسین عبده تبریزی، محسن جلالپور، محسن خلیلی، سیدحسین سلیمی، مهدی کرباسیان، مصطفی هاشمی‌طبا و سیدمهدی حسینی که مهمانان فصل اول ‌برنامه «چهره‌ها» طی یک ماه گذشته در «فردای اقتصاد» بودند در گفت‌وگوهای مفصلی از تحولات فکری و زندگی خود سخن گفته‌اند.

برای تماشای این برنامه‌ها سایت، تلگرام و اینستاگرام «فردای اقتصاد» را دنبال کنید.

برنامه‌های کامل:

قسمت اول: داستان زندگی محسن جلال‌پور از تجارت سنتی تا نماد برجام اقتصادی

قسمت دوم: محسن جلال‌پور؛ راوی بی‌واسطه شکست بخش خصوصی در اقتصاد ایران

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات کاربران

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • US ۰۷:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۸
    وقتی وزیر صمت و اقتصاد توسط بخش خصوصی انتخاب نمیشه و ۹۰ ٪ اقتصاد دولتی هست هر چقدرم متخصصین از مشکلات بگویند خیلی اون اثرش نمیگذاره نمونه اش مثلا صنعت مونتاژی خودرو قیمت های فضایی و کیفیت پایین بازم و... واردت نمیشه

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین ویدیوها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار