۱۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۹
تعلیق یکی از مدیران صدا و سیما به دلیل پخش تصاویر نامتعارف؟

پس از حاشیه‌ای که در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی به واسطه پخش برنامه‌ای در شبکه نسیم برای صداوسیما رقم خورد، شبکه پخش‌کننده ضمن عذرخواهی از مخاطبان، وعده رسیدگی به موضوع و اعلام نتیجه را داد که البته تا لحظه انتشار خبر، این نتیجه به صورت رسمی اعلام نشده است؛ هرچند برخی رسانه‌ها با انتشار خبرهایی که منبع رسمی ندارد، از تعلیق یکی از مدیران توسط معاون سیما خبر داده‌اند.

ایسنا: بر اساس آنچه در سایت و جدول پخش شبکه نسیم قابل مشاهده است، برنامه «چهار شگفت‌انگیز» که مسبب این حاشیه بوده است همچنان روی آنتن می‌رود. ضمن اینکه در بخش پربازدیدترین ویدئوهای مرتبط با برنامه‌های شبکه نسیم، فیلم‌های این برنامه در روزهای هفتم و هشتم فروردین ماه قابل مشاهده است.

با این همه از ساعاتی قبل، برخی رسانه‌ها از تعلیق مدیر پخش شبکه نسیم، برخورد با مسئول بازبینی (و بازبین) شبکه و تغییر تهیه‌کننده برنامه خبر داده‌اند که البته این اقدامات توبیخی، تاکنون به تایید رسمی مسوولان شبکه یا معاونت سیما نرسیده است.

این در حالی است که انتظار می‌رفت همان طور که پیشتر در متن اطلاعیه شبکه نسیم آمده بود، اگر قرار بر برخوردی با مسببان این مسئله بوده است، از طریق مراجع رسمیِ اطلاع رسانی در صداوسیما اعلام شود.

بر اساس این گزارش، در روزهای گذشته در پی پخش قابی نامتعارف در یکی از برنامه‌های نوروزی، ویدئوی بازنشر آن در شبکه‌های مجازی دست به‌دست شد و شبکه نسیم ضمن عذرخواهی از بیننده‌ها اعلام کرد، «خطای رخ داده در یکی از برنامه‌های این شبکه بر اساس بررسی‌های اولیه، نتیجه سهل انگاری تیم تولید برنامه و بی‌دقتی ناظران پخش بوده است.»

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha