۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۷
قسط وام این افراد کم می‌شود؟

 اقساط تسهیلات نهضت ملی مسکن برای برخی دهک‌ها کاهش می‌یابد

باشگاه خبرنگاران: مشاور وزیر راه گفت: وزارت راه و شهرسازی در تلاش است که میزان اقساط تسهیلات نهضت ملی مسکن را برای دهک‌های یک تا سه کاهش و به صورت پلکانی کند.

سید جواد سادات گفت: در حوزه مسکن کارگری تاکنون وزارت راه وشهرسازی اقدامات بسیار خوبی را در دستور کار خود قرار داده است.

به گفته مشاور وزیر راه وشهرسازی، طبق قرارداد و قانون جهش تولید مسکن برای کارگرانی که فرم ج آنها سبز باشد از طریق اراضی که دستگاه‌ها و شرکت‌های بزرگ خدماتی معرفی می‌کنند، اقدام به ساخت مسکن می‌کنیم.

او اضافه کرد: ساخت مسکن برای کارکنان بخش‌های صنعتی اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظیفه وزارت راه وشهرسازی است و لیست اقدامات و پیشرفت‌های واحدهای مسکونی هم در این حوزه مشخص است.

سادات گفت: در طرح نهضت ملی مسکن از دو سال گذشته ثبت نام متقاضیان و پالایش آنها انجام شد و درحال‌حاضر عملیات اجرایی در بسیاری از بخش‌ها آغاز شده است.

او تاکید کرد: در تلاش هستیم که بتوانیم میزان اقساط تسهیلات نهضت ملی مسکن برای دهک‌های یک تا سه کاهش و به صورت پلکانی تسهیلات را برای آنها کمتر کنیم.

مشاور وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: برای دهک‌های ۴ تا ۸ طبق قانون شورای‌عالی پول نرخ سود تسهیلات از ۱۸ درصد به ۲۳ درصد رسیده که وزارت راه و شهرسازی در این دوره سعی کرده فشار میزان اقساط را برای دهک‌های یک تا سه کاهش دهد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها