۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۵
پول‌های ایران چطور به بانک‌های روسیه منتقل می‌شوند؟

رئیس شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران گفت: در توافقی که با روسیه امضا کردیم امروز یک ابزار جدید برای انتقال پول بین ایران و روسیه رونمایی می‌شود.

فارس: پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی کشور (بورس، بانک و بیمه) امروز در محل نمایشگاه‌های تهران آغاز به کار کرد. در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه سیداحمدرضا علایی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با بیان اهمیت معرفی ابزارهای مدرن در صنعت مالی کشور گفت: طی توافقاتی که با کشور روسیه داشته‌ایم امروز یک ابزار مالی جدید بعد از یکسال تلاش دوجانبه در این نمایشگاه برای انتقال پول بین فعالان اقتصادی دو کشور رونمایی می‌شود.

وی گفت: ابزار ضمانت‌نامه بانکی بین بانک پاسارگاد و ازبربانک روسیه و همچنین گشایش خط اعتباری داخلی در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه رونمایی می‌شود که فعالان اقتصادی دو کشور می‌توانند با پول ملی خود اقدام به تجارت کنند.

به گفته رئیس شرکت نمایشگاه‌های ایران این نمایشگاه با رشد ۲۰۰ درصدی در تعداد شرکت‌کنندگان نسبت به سال قبل امسال شاهد حضور ۱۳۶ شرکت در رشته‌های بورس، بانک و بیمه است که البته تعداد غرفه‌های ایجاد شده به اندازه ۲۶۰ شرکت است.

وی یکی از ویژگی‌های پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی کشور را معرفی فناوری‌های نوین در زمینه ابزارهای مالی و همچنین معرفی خلاقیت‌های متعدد و استارتاپ‌های جدید در زمینه تأمین مالی عنوان کرد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها