۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۴
ایلان ماسک یک تغییر دیگر در توییتر ایجاد می‌کند

ایلان ماسک در چند وقت گذشته تمام تمرکز خود را روی توییتر قرار داده و رسماً با تغییر لوگوی آن به X، از پلتفرم جدیدی رونمایی کرده است. حالا ماسک اعلام کرده که توییتر (یا بهتر است بگوییم X) در آینده فقط دارای «حالت تاریک» خواهد بود، زیرا این حالت از هر نظر بهتر است.

دیجیاتو: ماسک در پاسخ به یکی از توییت‌ها که در آن با توجه به تغییر برند توییتر گفته شده بود وجود تیک مشکی می‌تواند مناسب‌تر باشد، نوشت: «این پلتفرم به زودی فقط حالت تاریک خواهد داشت. از هر نظر بهتر است.»

: ایلان ماسک در چند وقت گذشته تمام تمرکز خود را روی توییتر قرار داده و رسماً با تغییر لوگوی آن به X، از پلتفرم جدیدی رونمایی کرده است. حالا ماسک اعلام کرده که توییتر (یا بهتر است بگوییم X) در آینده فقط دارای «حالت تاریک» خواهد بود، زیرا این حالت از هر نظر بهتر است.

ماسک در پاسخ به یکی از توییت‌ها که در آن با توجه به تغییر برند توییتر گفته شده بود وجود تیک مشکی می‌تواند مناسب‌تر باشد، نوشت:

 «این پلتفرم به زودی فقط حالت تاریک خواهد داشت. از هر نظر بهتر است.»

انتقاد کاربران از تصمیم ماسک برای توییتر

با این وجود، همانطور که یکی از کاربران در پاسخ به توییت ماسک نوشته است، وجود حالت تاریک به‌تنهایی باعث از دست دادن دسترسی برخی افراد، به‌ویژه افراد دارای آستیگماتیسم یا سندرم ایرلن می‌شود. با اشاره به همین دلایل، برخی افراد درخواست کرده‌اند که حالت تاریک به گزینه پیش‌فرض این پلتفرم تبدیل شود و حالت روشن همچنان توسط خود کاربر قابل تنظیم باشد.

درحال‌حاضر از طریق منوی تنظیمات توییتر می‌توانید پیش‌زمینه پلتفرم را برای خودتان شخصی‌سازی کنید. گزینه پیش‌فرض فعلی حالت روشن است و می‌توانید آن را به حالت تاریک یا گزینه دیگری با عنوان «کم نور» (پس زمینه آبی تیره/خاکستری) تغییر دهید.

توییتر در چند سال گذشته روند پر نوسانی داشته است. ابتدا ایلان ماسک در سال گذشته موفق شد تا آن را با قیمت نجومی ۴۴ میلیارد دلار خریداری کند و تیک‌های آبی آن را به‌طور کلی تغییر دهد. پس از اخراج بسیاری از کارکنان، این شبکه اجتماعی با مشکل دیگری مواجه شد؛ شرکت متا تصمیم گرفت تا یک رقیب تحت عنوان Threads برای توییتر راه‌اندازی کند. حالا نیز این برنامه در حال تغییر به پلتفرم جدیدی تحت عنوان X است که روز گذشته، اپیکیشن اندروید آن با نام و لوگوی جدید خود توسط استور گوگل پلی منتشر شده بود.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها