۱۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
تویوتا از سایپا تقلید کرد؟ عکس

چند روز پس از رونمایی تویوتا از کرولا کراس در ژوئن ۲۰۲۰، یک هنرمند این کراس اوور جمع و جور را به یک پیکاپ فرضی تبدیل کرد.

خبرآنلاین: امیرمسعود عابدین: به سرعت در آگوست ۲۰۲۳، گزارش جدیدی از یک منبع موثق بیان شد که این پیکاپ خیالی ممکن است روزی به واقعیت تبدیل شود. Automotive News نشان می‌دهد که برند ژاپنی در حال بررسی یک پیکاپ کوچک بر اساس مدل‌های خانواده کرولا است.

این مقاله حاکی از آن است که این پروژه هنوز در مراحل اولیه است و هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است. Automotive News می‌نویسد که "پیکاپ مبتنی بر کرولا همچنان یک احتمال است، اما اختمال آن هم وجود دارد."

تویوتا از سایپا تقلید کرد؟ عکس

اگر این خودرو چراغ سبز تولید را دریافت کند، پیش‌بینی می‌شود که زودتر از سال ۲۰۲۷ به فروش نمی‌رسد.اگر جدول زمانی دقیق باشد، این وسیله نقلیه کاربردی بر اساس نسل بعدی کرولا خواهد بود نه نسل فعلی.

این پیکاپ کوچکتر پایین‌تر از هایلوکس قرار می‌گیرد و به تویوتا اجازه می‌دهد تا با فورد ماوریک و هیوندای سانتاکروز رقابت کند. AN پیش‌بینی می‌کند که در می‌سی سی پی و در کنار کرولا معمولی مونتاژ شود، در حالی که کرولا کراس در آلاباما و در کارخانه جدید متعلق به مزدا تولید می‌شود.

اواخر سال گذشته، غول خودروسازی ژاپنی، IMV ۰ را به‌عنوان نمونه اولیه یک خودروی تجاری سبک نشان داد که در حدود سال ۲۰۲۴ به فروش خواهد رسید. این پیکاپ تک کابین دارای نشانه‌هایی از طراحی مفهومی Compact Cruiser EV بر روی بدنه بود.

.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار