۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۸
حذف پرخطر یک آپشن در ساینا دوگانه سوز+ عکس

تصاویری که توسط خریداران خودروهای ساینا دوگانه سوز منتشر نشده نشان می‌دهد سایپا با حذف یک قطعه مهم، امنیت سرنشینان را به خطر انداخته است.

گجت‌نیوز: به‌تازگی خریداران خودروهای ساینا اس دوگانه سوز تصاویری از آن را منتشر کردند که نشان می‌دهد شرکت سایپا در اقدامی عجیب عایق بین منبع اگزوز و کف صندوق ساینا اس دوگانه سوز را برداشته و باعث شده تا امنیت سرنشینان در خطر باشد.

جزئیات حذف آپشن ساینا اس دوگانه سوز

طبق تصاویر منتشر شده، حذف عایق بین منبع اگزوز کف صندوق ساینا اس دوگانه سوز باعث شده تا گرمای منبع اگزوز به کف صندوق برسد. در اثر این اتفاق، نمد یا موکت کف اتاق نیز سوخته و به بدنه خودرو چسبیده است.

حذف پرخطر یک آپشن در ساینا دوگانه سوز+ عکس

پس از این‌که انتشار این تصاویر در فضای مجازی با اعتراض مردم همراه شد، مهدی اسلام پناه، رئیس سازمان ملی استاندارد گفت تولید خودرو ساینا دوگانه سوز بدون عایق منبع اگزوز یک تخلف آشکار بوده و ما با شرکت بازرسی ناظر بر تولید خودرو نیز برخورد کردیم.

حذف پرخطر یک آپشن در ساینا دوگانه سوز+ عکس

رئیس سازمان ملی استاندارد در ادامه گفته‌های خود بیان کرد این خودرو در سایت کاشان به تولید رسیده و بررسی‌ها نشان می‌دهد که فیلم و تصاویر منتشر شده در فضای مجازی واقعی بوده و در همین راستا با تولیدکننده به‌شدت برخورد خواهیم کرد. ضمن این‌که با شرکت بازرسی که در این سایت تولید مستقر است نیز برخورد شد و احتمال تعلیق آن نیز وجود دارد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها