سرمایه گذاری تجلی در "ماکو"
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۷

مدیران تجلی و منطقه آزاد ماکو درباره سرمایه گذاری و اجرای پروژه های معدنی در این منطقه آزاد تبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجلی، علی اکبری مدیر عامل شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات با عبدالرحیمی ،رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری ،صنعتی ماکو ملاقات و در خصوص نحوه سرمایه گذاری ، اجراء پروژه های معدنی و گسترش همکاری گفتگو کردند.

وی با اشاره به اینکه  منطقه آزاد ماکو به دلیل در اختیار داشتن منابع غنی معدنی، مستعد سرمایه گذاری و اجرای طرح های مرتبط با معادن است گفت:با ورود شرکت تجلی به منطقه و اجراء پروژه های معدنی به دلیل قرابت با کشور های همسایه و مهیا بودن امکانات گمرکی و درگاه های انتقال محصول به خصوص به کشور ترکیه علاوه بر تامین نیاز داخلی دسترسی به بازارهای صادراتی می تواند با کمترین هزینه تمام شده محقق شود.

عبدالرحیمی افزود:این فعالیت از یک سو باعث رضایتمندی سهامداران و ذینفعان شرکت تجلی می شود  واز سوی دیگر حضور و فعالیت اقتصادی شرکت تجلی عامل رونق ، اشتغالزائی و ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در مناطق کم برخوردار خواهد شد.

علی اکبری ؛مدیرعامل تجلی نیز به موانع و چالشهای موجود در پروژه ها پرداخت و گفت: در صورت مرتفع شدن برخی مسائل ، شرکت تجلی آمادگی اجرای پروژه در مناطق پر پتانسیل را دارد.

وی  افزود: به منظور شناسائی ریسک های مربوط با سرمایه گذاری ،  شرکت تجلی طی انعقاد تفاهم نامه با شرکتهای مشاور تراز اول این صنعت از خدمات آنها در زمینه امکان سنجی، تست پایلوت، مکان یابی ، فنی اقتصادی ، راستی آزمائی دراکتشاف محدوده مورد نظر بهره می برد .

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha