۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۹
ماجرای گران شدن لبنیات بیخ پیدا کرد

هشدار سازمان حمایت به صنایع لبنی: قیمت‌ها را افزایش دهید، برخورد می‌کنیم

ایسنا: مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و فراورده‌های دامی سازمان حمایت اعلام کرد که تاثیر افزایش قیمت مصوب شیرخام و سایر هزینه‌های تولید قبلا در قیمت محصولات لبنی لحاظ و از سوی واحدهای تولیدی اعمال شده است و هرگونه افزایش مجدد قیمت‌ها فاقد وجاهت بوده و می‌تواند با عنوان تخلف گرانفروشی مورد پیگیری قرار گیرد.

در متن نامه داریوش بهنود قاسمی - مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و فراورده‌های دامی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان - به رضا باکری - دبیر انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی ایران - آمده است:

با عنایت به گزارش‌های واصله مبنی بر احتمال افزایش مجدد قیمت برخی از محصولات لبنی در سطح بازار و از آنجایی که تاثیر افزایش قیمت مصوب شیرخام و سایر هزینه‌های تولید (منجمله حقوق و دستمزد، سربار، مواد بسته‌بندی و...) قبلا در قیمت این محصولات لحاظ و از سوی واحدهای تولیدی اعمال شده است، لذا هرگونه افزایش مجدد قیمت‌ها فاقد وجاهت بوده و می‌تواند با عنوان تخلف گرانفروشی مورد پیگیری قرار گیرد. بر این اساس لازم است به کلیه واحدهای زیرمجموعه انجمن ضرورت رعایت مصوبات قانونی منجمله رعایت سقف مجاز افزایش قیمت اعلام شده را یادآوری فرمایید. بدیهی است عندالزوم برخورد قانونی لازم با واحدهای متخلف صورت خواهد پذیرفت.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها