۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰
صداوسیما از شبکه نمایش خانگی شکست خورد؟ + آمار

به بهانه روز جهانی تلویزیون، لایف‌وب به پایش و تحلیل داده‌های منتشر شده درباره سریال‌های در حال پخش از صداوسیما و شبکه‌نمایش خانگی پرداخته است.

خبرآنلاین: در این بررسی‌ سریال‌های «سرزمین مادری» و «محرمانه» از صدا و سیما و سریال‌های «زخم کاری: بازگشت» و «مگه تموم عمر چندتابهاره؟» و از شبکه نمایش خانگی بررسی شده‌اند. با توجه به تفاوت بین تاریخ شروع سریال‌ها، تعداد محتوا را به صورت میانگینِ روزانه نمایش دادیم تا مقایسه دقیق‌تر شود

به طور کلی اطلاعات مرتبط با زمان پخش و مجموع محتوا را لایف وب به این شکل دسته بندی کرده است: از زمان شروع پخش دو سریال مهم صداو سیما، سریال محرمانه مورد توجه کاربران توییتری و سریال سرزمین مادری مورد توجه کاربران اینستاگرامی قرار گرفته است.

اما در شبکه نمایش خانگی، سریال مگه تموم عمر چندتا بهاره؟ آخرین اثر سروش صحت که از روزهای پایانی خرداد ماه پخش می‌شود، در کانون توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است. بعد از گذشت ۴۰ روز از پخش نخستین قسمت فصل دوم سریال زخم کاری، حجم محتوای منتشر شده درباره این سریال، به اندازه نیمی ازمحتوای سریال سروش صحت رسیده است. سریال مگه تموم عمر چندتا بهاره؟ ۵ ماه است که در شبکه نمایش خانگی درحال پخش است. به نظر می‌رسد که سریال زخم کاری طی هفته‌های آتی، توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب خواهد کرد.

مقایسه آمار صدا و سیما و شبکه نمایش خانگی
مقایسه آمار صدا و سیما و شبکه نمایش خانگی

داده‌های لایف‌وب نشان می‌دهد، در اینستاگرام زخم کاری بیشتری تولید محتوای روزانه را داشته است. مگه تموم عمر چندتا بهاره؟ و سرزمین مادری فاصله نزدیکتری را به هم دارند و درباره آنها به یک میزان محتوا تولید شده است. کمترین توجه کاربران اینستاگرام نسبت به سریال محرمانه بوده است. به دلیل متفاوت بودن زمان شروع پخش و اکران این سریال‌ها، متوسط تولید محتوای روزانه مرجع بررسی قرار گرفته است.

در اینستاگرام سرزمین مادری و مگه تموم عمر چندتا بهاره تقریبا محتوای نزدیک بهم داشتند و محرمانه با اختلاف زیادی کمترین توجه را در اینستاگرام دارد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها