۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴
باران نجات بخش تهران کی می‌بارد؟

کارشناس هواشناسی گفت: امروز آلوده‌ترین روز هفته است و از فردا شرایط بهتر خواهد شد.: صبح روز پنجشنبه هوای تهران ابری خواهد بود و بعدازظهر آن نیز برای لحظاتی بارش باران را خواهیم داشت. با این حال ما نباید فراموش کنیم که آلوده‌ترین روزهای سال آذر و دی ماه است

مهر: محمد اصغری، کارشناس هواشناسی اظهارکرد: درحال‌حاضر میانگین شاخص آلودگی هوا عدد ۱۴۰ را نشان می‌دهد که نشانگر تأثیرگذاری تعطیلی مدارس و طرح زوج و فرد است. اکنون شاخص در ورامین ۱۷۴ است اما به طور میانگین شاخص عدد ۱۴۰ یا ۱۴۲ را داریم.

وی ادامه داد: از تمامی مردمی که در تهران و البرز زندگی می‌کنند خواهش می‌کنیم از انجام حرکات ورزشی و آمدن به پارک‌ها خودداری کنند؛ انتظار داریم فردا هوا بهتر شود و پس فردا تهویه هوا شکل بگیرد. متأسفانه امروز وضعیت آلودگی در تهران، به خصوص بخش‌های جنوبی بسیار بد است.

اصغری درباره احتمال بارش باران گفت: صبح روز پنجشنبه هوای تهران ابری خواهد بود و بعدازظهر آن نیز برای لحظاتی بارش باران را خواهیم داشت. با این حال ما نباید فراموش کنیم که آلوده‌ترین روزهای سال آذر و دی ماه است و در نتیجه از این روزها باز هم خواهیم داشت. خواهش ما آن است که مردم و مسئولان همکاری کنند تا بتوانیم در کنار هم این شرایط را بگذرانیم.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها