۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۰
ماجرای آتش‌سوزی در منیریه و تخلیه اضطراری ۱۲ خانه + فیلم

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق گسترده در یک انبار لوازم یکبارمقرف و پلاستیکی پا محدوده میدان منیریه خبرداد.

ایسنا: سید جلال ملکی، دراین‌باره گفت: در ساعت ۱۶: ۲۳ عصر امروز یک مورد حادثه حریق در یک انبار ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان هفت ایستگاه را به همراه نردبام، خودروی حامل تجهیزات تنفسی و دیگر. تجهیزات و امکانات لازم به محل حادثه واقع در خبابان ولیعصر، پایین‌تر از میدان منیریه، خیابان امیربهادر اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک انبار دو طبقه نگهداری از ظروف پلاستیکی و ‌یکبار مصرف به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع رخ داده و شعله‌های آتش تمام این فضا را در برگرفته و به تعدادی از منازل اطراف نیز سرایت کرده است.

ملکی افزود: آتش‌نشانان همزمان عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کرده و گروهی دیگر نیز افدام به تخلیه منازل مسکونی اطراف کردند. در مجموع ساکنان ۱۲ واحد مسکونی تخلیه شد.

وی با بیان اینکه وجودسیلندرهای گاز در محل سبب وقوع انفجارهای محتلف شده و عملیات را با دشواری مواجه کرده است، گفت: هم‌اکنون عملیات اطفای حریق ادامه دارد و تاکنون این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشته است.

حوالی ساعت ۱۶: ۳۰ امروز یک انبار لوازم یک‌بارمصرف در پایین‌تر از پل امیربهادر خیابان ولیعصر آتش گرفته

سخنگوی آتش‌نشانی تهران: آتش به بخش‌هایی از خانه‌های اطراف سرایت کرده بود که از گسترش آن جلوگیری شد. ۱۲ خانه اطراف محل حادثه تخلیه‌ شده و آتش‌نشانان درحال مهار آتش هستند.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها