۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳
روشن شدن ابعاد جدیدی از سرقت صندوق امانات بانک ملی

رئیس اداره ۱۷ پلیس آگاهی تهران از دستگیری متهمان جدید پرونده سرقت از صندوق امانات بانک ملی در شمال کشور و کشف سکه‌های سرقتی از مخفیگاه متهمان خبر داد.

میزان آنلاین:  سرهنگ محمد حسن رحیمی با بیان اینکه در ادامه بررسی‌های اداره ۱۷ پلیس آگاهی تهران در خصوص پرونده سرقت صندوق امانات بانک ملی با توجه به اینکه مقداری از اموال با اعلام شکات و بانک ملی تاکنون کشف نشده گفت: بررسی‌های بعدی در این رابطه از سر گرفته شده است. وی افزود: در بررسی‌ها مشخص شد سارقان اصلی این پرونده که تاکنون هم به کشور مسترد نشدند، بعد از انجام سرقت مسافرتی به شمال کشور داشتند. رئیس اداره ۱۷ آگاهی تهران تصریح کرد: در بررسی‌های بیشتر مشخص شد که متهمان با افراد صمیمی و بستگان خود در شمال کشور ارتباط داشته‌اند. 

وی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات همکارانم منتج به دستگیری ۵ متهم جدید در این پرونده شد، گفت: از متهمان ۵۸۱ عدد ربع سکه، ۹۶ عدد سکه تمام بهار آزادی، یک دستگاه خودروی سواری هیوندای النترا و یک باب اپارتمان حاصل از فروش اموال مسروقه کشف شد. سرهنگ رحیمی اظهار کرد: این اموال دو شب گذشته در شهرستان فیروزکوه کشف شد. وی افزود: پرونده سرقت بانک ملی کماکان مفتوح و بررسی‌ها در این رابطه ادامه دارد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها