اتفاق بد برای پرسپولیس / شایعات عجیب درمورد سفر پرسپولیس به انزلی
۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰

روز گذشته برخی رسانه‌ها اعلام کردند که باشگاه پرسپولیس برای سفر به انزلی دو دستگاه اتوبوس را تهیه کرده و قرار است اعضای تیم به صورت زمینی راهی استان گیلان شوند؛

روز گذشته برخی رسانه‌ها اعلام کردند که باشگاه پرسپولیس برای سفر به انزلی دو دستگاه اتوبوس را تهیه کرده و قرار است اعضای تیم به صورت زمینی راهی استان گیلان شوند؛ ادعایی که به زعم این رسانه، با نارضایتی یحیی گل‌محمدی همراه بوده است.

اما مسئولان باشگاه پرسپولیس این خبر را تکذیب کرده و می‌گویند که این باشگاه مانند سایر مسابقات پرواز چارتر را برای سفر به انزلی تدارک دیده و پرسپولیس با هواپیما راهی شمال کشور خواهد شد.

همچنین به ادعای مسئولان باشگاه پرسپولیس بهترین شرایط اقامت برای اعضای تیم در نظر گرفته شده است.

اتفاق بد برای پرسپولیس

بعد از انتشار خبر عقد قرارداد سینا اسدبیگی با پرسپولیس، باشگاه ذوب آهن مدعی شد که با این بازیکن قرارداد دارد و اسدبیگی بازیکن قانونی آن‌هاست و به همین دلیل نمی‌تواند با تیم دیگری قرارداد امضا کند.

در همین رابطه جلسه انضباطی هم برگزار شد اما هنوز رای این شکایت اعلام نشده و مشخص نیست چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد. در این باره گفته می‌شود با وجود اطمینان خاطری که معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به مدیران باشگاه مبنی بر برنده شدن در این دعوی حقوقی داده اما شانس باشگاه ذوب‌آهن برای برد در این پرونده بسیار زیاد است. حتی گفته می‌شود یکی از شاهدان در این پرونده به سود باشگاه ذوب‌آهن اظهاراتی انجام داده تا کفه ترازو به سمت این باشگاه اصفهانی سنگین‌تر شود. البته باید دید ادله باشگاه پرسپولیس در این باره تا چه اندازه محکمه پسند خواهد بود!

نکته مهم اما اینجاست که در صورت برد ذوب‌آهن در این پرونده، وضیعت باشگاه پرسپولیس تهدید نخواهد شد اما محرومیت و محکومیت در انتظار سینا اسدبیگی خواهد بود.

به همین دلیل اسدبیگی به دنبال توافق با مسئولان باشگاه ذوب‌آهن است تا بتواند رضایت آنها را جلب کرده تا دچار ضرری در این میان نشود. او اقداماتی هم در این باره انجام داده و باید دید در نهایت موفق به انجام این کار خواهد شد یا نه.

منبع: خبرورزشی

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار