۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳
جایزه نقدی هر بازیکن والیبال نشسته چقدر است؟

رییس فدراسیون جانبازان و معلولین از اختصاص پاداش فدراسیون و کمیته ملی المپیک به تیم ملی والیبال نشسته و کادر فنی پس از قهرمانی در مسابقات قهرمانی جهان بوسنی خبر داد.

 ایسنا: تیم ملی والیبال نشسته و کادر فنی پس از کسب عنوان قهرمانی برای هشتمین بار در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان در بوسنی از سوی فدراسیون جانبازان و معلولین و کمیته ملی المپیک پاداش دریافت خواهند کرد.

محمدشروین اسبقیان با اعلام این خبر، گفت: پاداش فدراسیون به مردان والیبال نشسته که ۵ هزار یورو است، امروز در اختیار کادر فنی گذاشته خواهد شد تا طی مراسمی در بوسنی به آنها اهدا شود، همچنین غلامرضا نوروزی نایب رییس کمیته ملی المپیک که به عنوان پزشک تیم در بوسنی حضور دارد، از طرف کمیته ملی المپیک قول پاداش به تیم ملی والیبال نشسته مردان داد که البته این پاداش پس از بازگشت تیم و طی مراسمی از طرف کمیته ملی المپیک به بازیکنان و کادر فنی اهدا خواهد شد.

وی همچنین درباره پاداش وزارت ورزش به تیم ملی والیبال نشسته پس از کسب عنوان قهرمانی برای هشتمین بار در رقابتهای جهانی، افزود: پاداش مدال آوران در رقابتهای جهانی براساس مصوبه‌ای است که از سوی وزارت ورزش تعیین شده و هر ساله به مدال آوران اهدا می‌شود، در این خصوص فدراسیون دخل و تصرفی ندارد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار