ادامه اخبار

بازارها

سایر رسانه‌ها

 • چه زمانی می‌توانیم با وثیقه کردن سهام وام بگیریم؟

  چه زمانی می‌توانیم با وثیقه کردن سهام وام بگیریم؟

  مدیرعامل سپرده‌گذاری مرکزی گفت: زیرساخت‌های استوار الکترونیک سهام توسط سمات عملیاتی شده است، اما ارائه تسهیلات به سهامداران به سیاست‌های داخلی بانک‌ها بستگی دارد.

 • اعتراف شوکه کننده پزشک ایرانی بعد ار ۴۰ سال

  اعتراف شوکه کننده پزشک ایرانی بعد ار ۴۰ سال

  یک دکتر ماما که به ونکوور کانادا مهاجرت کرده بود، پیش از مرگش در حضور دخترش اعتراف کرده بود ۱۱ نوزاد را از بیمارستانی در تهران ربوده و به خانواده‌های بی‌فرزند سپرده است. دکتر مامایی که به دلیل کهولت سن هیچ نشانی از کودکان به سرقت رفته نداشت و حتی نمی‌دانست کدام نوزاد را به چه خانواده‌ای

 • با نامزد ایرانی نوبل ادبیات آشنا شوید

  با نامزد ایرانی نوبل ادبیات آشنا شوید

  آخر این هفته، کمیته شش نفره نوبل ادبیات، برنده سال ۲۰۲۲ خود را در استکهلم معرفی خواهند کرد. وبسایت «لیت‌هاب» در پیش‌بینی خود از نوبل ادبیات ۲۰۲۲ نام چند نویسنده را مطرح کرده که در این میان نام شهرنوش پارسی‌پور نویسنده ایرانی نیز دیده می‌شود.

 • بازار سیاه وام بانکی

  بازار سیاه وام بانکی

  ندری با بیان اینکه اخذ وام بانکی در برخی موارد بر اساس رانت نیز صورت می‌گیرد، اضافه کرد: بخشی از این قضیه بر اساس همان تسهیلات تکلیفی است که به بانک‌ها تحمیل می‌شود و آن‌ها مجبور هستند کسانیکه از طرف برخی از مقامات دولتی و بعضی از نمایندگان مجلس را معرفی می‌شوند دریابند و بدون دریافت تعهدات و وثایق لازم و همچنین بدون انجام اعتبار سنجی به آن‌ها وام‌های کلان را پرداخت کنند، که برخی از آن‌ها به نوعی برگشت ندارد و به حساب مطالبات معوق بانک‌ها منظور می‌شود.

 • پشت پرده واقعی توقف تولید سمند و پژو ۴۰۵

  پشت پرده واقعی توقف تولید سمند و پژو ۴۰۵

  دبیر انجمن واردکنندگان خودرو خاطر نشان کرد: خودروهایی که مشمول قیمت‌گذاری است به بهانه پایین بودن کیفیت از رده تولید خارج می‌شوند که دیگر خودرویی مشمول قیمت گذاری نشود و بتوان آنها را آزاد بفروش برسد به عبارتی آنها را مهندسی بازار می‌کنند.