۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳
شوخی عجیب سردار رادان با پلیس مواد مخدر

سردار احمدرضا رادان خطاب به رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران گفت: من بعد نشنویم که در تهران بزرگ محلی به نام هرندی با عنوان جولانگاه معتادان متجاهر و فروشندگان موادمخدر وجود دارد، اگر چنین باشد رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر باید کیسه خواب با خود ببرد و در آن محل تا پاکسازی کامل محیط بخوابد. برای باقی استان‌ها هم وضعیت باید چنین باشد.

همشهری آنلاین: فرمانده کل انتظامی کشور گفت: چه لزومی دارد برای جمع‌آوری معتادان متجاهر منتظر دیگر سازمان‌ها و ارگان‌ها باشیم؟ ابتدا باید خودمان اقدام کنیم و در ادامه به دنبال کمک سازمان‌های دیگر باشیم.

 فرمانده کل انتظامی کشور در همایش تخصصی روسای پلیس مبارزه با موادمخدر بیان کرد: نگاه شما یک تقویت و توسعه اطلاعاتی است، این امر باید از داخل مرزها به آن سوی مرزها برود.

سردار رادان افزود: نباید دست اندرکاران تولید و توزیع عمده موادمخدر سرزمینی را برای خود امن تصور کنند تا در ادامه امر مبارزه با موادمخدر در داخل کشور صورت گیرد.

این مقام انتظامی گفت: باید تهدیدی برای کسی که در موضوع مواد مخدر می‌خواهد امنیت ما و سایر کشورها را به خطر بیندازد، باشیم.

وی ادامه داد: برخی اوقات پرونده‌هایی به واسطه کثرت یا مشغله فراوان همکارانم در پلیس مبارزه با موادمخدر ریشه یابی صحیحی نمی‌شوند.

فرمانده کل انتظامی کشور اظهار کرد: باید از کارشناسان مجرب بهره مند باشیم و از تجربه و توان افسران بازنشسته متبحر در امر مبارزه با موادمخدر، استفاده لازم را ببریم.

وی افزود: شناسایی اموال موضوع مهمی است که با تصویب آن در قانون، دست ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر باز گذاشته می‌شود، باید تا آخرین اموالی که توسط متهم از راه ناثواب به دست آمده، شناسایی شوند.

سردار رادان با بیان اینکه سالیانه چند صد تن مواد مخدر کشف می‌شود، گفت: در حوزه مبارزه با مواد مخدر باید به این نکته برسیم که دغدغه مردم چیست؟ اینکه به نقطه‌ای برسیم که متوجه این موضوع شویم دغدغه مردم در بحث مبارزه با موادمخدر کاهش پیدا نکرده است، مورد قبول بنده نیست.

وی ادامه داد: بحث اردوگاه معتادان متجاهر و جمع آوری آن‌ها را نباید به سایر سازمان‌ها ارجاع دهیم، کار جهادی یعنی پیگیری و دنبال کردن یک امر و عدم حواله آن اقدام به مردم. چه لزومی دارد برای بحث جمع آوری معتادان متجاهر منتظر دیگر سازمان‌ها و ارگان‌ها باشیم؟ ابتدا باید خودمان اقدام کنیم و در ادامه به دنبال کمک سازمان‌های دیگر باشیم.

فرمانده کل انتظامی کشوربا بیان اینکه باید مبارزه جدی اطلاعاتی برای موضوع موادفروشان خرد انجام دهیم گفت: تولید، توزیع عمده، خرده فروشی و مصرف کننده موادمخدر از حلقه‌های مبارزه با موادمخدر هستند.

وی خطاب به رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران گفت: من بعد نشنویم که در تهران بزرگ محلی به نام هرندی با عنوان جولانگاه معتادان متجاهر و فروشندگان موادمخدر وجود دارد، اگر چنین باشد رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر باید کیسه خواب با خود ببرد و در آن محل تا پاکسازی کامل محیط بخوابد. برای باقی استان‌ها هم وضعیت باید چنین باشد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها