۲۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸
جنجال عجیب فوتبالی در شبکه خبر صدا و سیما

احسان اصولی پس از دیدن حمید استیلی، از استودیو شبکه خبر خارج شد و از حضور در برنامه انصراف داد.

حمید استیلی مدیر مستعفی تیم ملی فوتبال ایران، مهمان برنامه مجله فوتبال بود. او در این مصاحبه که با واکنش سخنگوی فدراسیون فوتبال و ترک استدیو شبکه خبر مواجه شد، گفت: در رابطه با اخراج اسکوچیچ باید بگویم ما اخلاق حرفه‌ای را رعایت نکردیم. اگر کسی را می‌خواهیم نگه داریم و اگر نمی‌خواهیم از او تشکر کنیم. نحوه برداشتن و ارتباط برقرار کردن با آدم‌ها و مربیان خیلی مهم است. علیرضا امامی فر دکترای ورزش دارد، اما خیلی راحت از مرکز ملی فوتبال او را برکنار کردند. مشکلی بابت انتخاب‌ها و برکناری‌ها نیست. هر مدیری می‌آید می‌تواند مربی و مدیر خود را بگذارد، اما صحبت من درباره نحوه برخورد است.

فدراسیون در عمل انجام شده قرار گرفته است، زیرا کی روش هنوز قرارداد نبسته و ممکن است هر خواسته‌ای داشته باشد و فدراسیون نمی‌تواند دیگر مخالفت کند.

پس از جلسه هیات رئیسه به سخنگوی فدراسیون زنگ زدم و گفتم که اسکوچیچ کنار من است اگر قرار است او برکنار شود همین حالا بگویید، زیرا او کار را تعطیل کرده. اصولی هم به من گفت که نه چنین چیزی نیست و اسکوچیچ به کارش ادامه می‌دهد و هیچ صحبتی در جلسه درباره بازگشت کی روش زده نشده.

جنجال عجیب در شبکه خبر

پس از صحبت‌های استیلی، مجری برنامه اعلام کرد که احسان اصولی سخنگوی فدراسیون هم قرار بود در برنامه حضور داشته باشد و تا چند دقیقه قبل از آغاز برنامه هم در استودیو حاضر بود، اما وقتی دید که استیلی هم در برنامه جضور دارد از حضور در برنامه انصراف داد و اینجا را ترک کرد. سپس یک ویدیو از پشت صحنه و دقایقی پیش از آغاز برنامه پخش شد که مسئولان برنامه در حال راضی کردن اصولی برای حضور در برنامه هستند، اما اصولی حاضر نشد در برنامه حاضر شود و از مواضع خود دفاع کند.

استیلی هم گفت: به من گفته شده بود که امشب قرار است احسان اصولی در رابطه با صحبت‌های من حرف بزند و پاسخ دهد و من هم تصمیم گرفتم به برنامه بیایم و از خود دفاع کنم وگرنه من دوشنبه شب گذشته، حرف هایم را زده بودم. ما قصد نداریم کسی را تخریب کنیم و فقط نقد می‌کنیم. دیشب هم وقتی من گفتم که چرا بازیکنان تولد اسکوچیچ را تبریک نگفتند برخی از بازیکنان به من زنگ زدند و گفتند که به صورت تلفنی با او حرف زدیم و تولدش را تبریک گفتیم.

منبع: خبرورزشی

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار