۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
حمله هواداران استقلال به مدیر جدید

در پی حضور سرمربی تیم استقلال در برنامه فوتبال برتر موجی از انتقادات از سوی طرفداران استقلال نسبت به مدیران جدید باشگاه به راه افتاد.

در شرایطی که مصطفی آجورلو مدیرعامل برکنار شده استقلال از مهرماه سال ۱۴۰۰ تا آخرین روز حضورش در این باشگاه ارتباط تیمش با تلویزیون را به شکلی تغییر داده بود که صدا و سیما حق پخش باشگاه استقلال را بپردازد اما این رویه ظرف ۴۸ ساعت پس از خروج آجورلو از کادر مدیریتی باشگاه به شکل فاحشی تغییر کرد!

ساپینتو برخلاف مجیدی رفتار کرد؟

حضور ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال در شبکه سوم سیما در حالی اتفاق افتاد که در طول ماه‌های گذشته (پس از حضور رودی ژستد و کوین یامگا در برنامه فوتبال برتر در دی ماه سال ۱۴۰۰) عوامل برنامه فوتبال برتر و حتی مدیران رده بالای شبکه سه سیما نتوانسته بودند هیچ یک از اعضای تیم استقلال را مقابل دوربین‌های تلویزیون بنشانند. به یاد داریم پس از قهرمانی استقلال در لیگ بیست و یکم، برنامه فوتبال برتر تصمیم داشت فرهاد مجیدی را در تلویزیون مقابل دوربین شبکه سه بنشاند اما سرمربی تیم استقلال حاضر به انجام این کار نشد. اقدامی که مورد حمایت هواداران استقلال نیز قرار گرفت. در همان برهه فرهاد مجیدی اعلام کرد از مراکز مختلفی به او تلفن شده و اصرار می‌کردند که حتماً باید در تلویزیون حضور پیدا کند اما او نرفت.

خبر ویژه: ساپینتو از استقلال جدا می‌شود؟

بازیکن استقلال به تلویزیون نرفته بود

پس از آن نیز در ماه‌های اخیر قرار بود یکی از بازیکنان استقلال به تلویزیون برود که میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر صراحتاً در برنامه‌اش اعلام کرد همه هماهنگی‌ها انجام گرفته بود تا بازیکن استقلال که اسمش مطرح نشد به شبکه ۳ برود اما در آخرین ساعات باشگاه استقلال با حضور این بازیکن در تلویزیون مخالفت می‌کند. شبی که مجری برنامه فوتبال برتر مدعی شد آیتم‌های مختلفی نیز برای همان بازیکن مورد نظر آماده شده بود.

حمایت هواداران از ایستادگی استقلال مقابل تلویزیون

در این مدت هواداران استقلال بارها از مدیرعامل قبلی در رابطه با گرفتن حق پخش حمایت کرده بودند و حتی تحمل تصاویر غیر معمول مسابقات استقلال مقابل سپاهان و مس کرمان که به شکلی درشت تر از همیشه و از فاصله‌ای نزدیک تر فیلمبرداری شده بود را هم به جان خریدند اما آجورلو باز هم اجازه حضور دوربین‌های صدا و سیما در نشست‌های خبری قبل و بعد از بازی را نمی‌داد.

سئوال مهم طرفداران از باشگاه استقلال

اما دوشنبه شب و پس از حضور سرمربی استقلال در برنامه فوتبال برتر موجی از حملات از سوی هواداران استقلال در صفحات اینستاگرامی و کانالهای تلگرامی علیه مدیران تازه وارد باشگاه استقلال به راه افتاد. آنها خطاب به تازه واردهای باشگاه (بدون ذکر اسم شخصی خاص) سئوال می‌کردند و می‌نوشتند؛ "چرا تن به خواسته تلویزیون می‌دهید؟ در حالی که مسئولان صدا و سیما حق پخش باشگاه مان را پرداخت نمی‌کنند".

هواداران: باعث تأسف مان است!

طرفداران استقلال از این بابت که احتمالاً از این پس هر هفته باید شاهد حضور بازیکنان و مربیان تیم شان در برنامه مختلف تلویزیونی باشند ابراز تاسف می‌ و معتقد بودند احتمالا همه این اتفاقات در رأس باشگاه بی‌ارتباط با این مسائل نبوده است.

نسخه آجورلو همان روز پیچیده شد

شایان ذکر است که در نخستین ساعات پس از برکناری مصطفی آجورلو از سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال خبرگزاری‌های رسمی علت این تغییرات را مقاومت آجورلو در گرفتن حق پخش تلویزیونی از صدا و سیما عنوان کرده بودند. آجورلو در آخرین اظهار نظرش در این زمینه (در جلسه خصوصی سازی) اعلام کرده بود باشگاه استقلال بیش از هزار میلیارد تومان بابت حق پخش از تلویزیون طلبکار است و خیلی‌ها از همان روز پیش‌بینی کردند که آجورلو با همان اظهار نظر نسخه کنار رفتنش را پیچید!

منبع: خبرورزشی

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار